Proč vlastně předstíráme orgasmus?

Proč vlastně předstíráme orgasmus?


Jsme jen erotické hračky?

Takže dobrovolně přiznáváme, že orgasmus předstíráme v určitou chvíli soulože tak, jak se to od nás očekává. Muži totiž považují za nejméně vzrušující ženy, které jsou při sexu potichu. A tak vzdycháme a dokonce křičíme…Máme strach z reakce partnera, že se ztrapníme a nebudeme považovány za „dobrou milenku”. Bojíme se dát najevo, že jsme v něčem nedokonalé, že něco neumíme perfektně. Vlastně se shazujeme samy před sebou a odsuzujeme se do pozice pouhých loutek k uspokojení mužských erotických potřeb.

Lež má i v sexu krátké nohy

Dokonalá žena ale dobře ví, že předstíraným vyvrcholením se dostane do začarovaného kruhu, v němž bude běhat jak veverka a nebude moct vyskočit. Jakmile totiž jednou v posteli „zalžete“, jen stěží pak budete
u stejného partnera hledat, pátrat a zkoušet něco nového. On nebude chtít, protože mu postačí opáčko způsobu, který vás už jednou přivedl do ráje. V tomhle mají muži dobrého pamatováka. Budete mít pak odvahu mu přiznat, že jste mu lhala? Partnera stoprocentně rozhodíte a sebe shodíte.

Vina není na jeho straně

Dokonalá žena už ví, že předstírání orgasmu byla chyba a s novým partnerem na to půjde jinak. Cestou otevřené komunikace, která povede k tomu, že společnými silami dosáhnou uspokojení oba. Třeba ne současně, jak to bývá v knížkách a filmech, ale klidně jeden po druhém. Jen tak se z milování nestane povinnost, kterou už chcete mít za sebou. Základním předpokladem je, že musíte dobře znát reakce svého těla. A partnera s nimi seznámit. Většinou totiž není vina na jeho straně, on jenom neví, jak na to.

 

 

 

 

 

Text: eh