Vsaďte na květinové akcenty!

Od drobného kvítí až k výrazným akcentům. Dovoleno je vše. Květiny nabývají obrovských rozměrů. Skvěle si rozumí s krajkou, vyniknout nechají bavlně, oživí hedvábí. V kombinaci s barvami probouzející se přírody vypadají víc než skvěle. Důvod k úsměvu V tílku k


Od drobného kvítí až k výrazným akcentům. Dovoleno je vše. Květiny nabývají obrovských rozměrů. Skvěle si rozumí s krajkou, vyniknout nechají bavlně, oživí hedvábí. V kombinaci s barvami probouzející se přírody vypadají víc než skvěle.

Důvod k úsměvu

V tílku klasického střihu posetém drobným kvítím, které barevně ladí k ležérním denimkám oživených záplatami a hnědým páskem, budete mít důvod k úsměvu. Nebojte se odvázat a celý look doplňte výrazným kloboukem.

 

Nádech romantiky

Rozevláté střihy padnou k jaru jako ulité a budí nebezpečně svůdný dojem, tedy alespoň pakliže je vhodně zkombinujete například s jemně růžovým propínacím svetříkem a květinovým šátkem v šedorůžovém provedení.

 

 

 

 

 

Zn: Pohodlně

Kalhoty s tureckým sedem a zvýšeným pasem se vyjímají mezi módními trendy už třetí sezónu. Jsou praktické, pohodlné a navíc lichotivé, zvláště v případech, je-li potřeba něco zamaskovat. A pokud jsou navíc květinové, není co dodat! Skvěle vyniknou v kombinaci s propínacím svetrem, jednoduchým tričkem a ležérní kabelkou s dlouhým uchem.

 

 

Trefa do černého

Černé tílko s našitým kvítím v kontrastní bílé je samo o sobě velmi výrazné a dominuje celému modelu. Volba jednoduché černé sukně a světříku na knoflíčky je trefou do černého! Nezapomeňte na třešničku na dortu v podobě, květinové spony ve vlasech, která umocní váš jarní look

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Text: Jana Tobrmanová

Foto: Pixmac, Ann Christine