Jak to vidí chlapi: Anální sex – ano nebo ne?

Jak to vidí chlapi: Anální sex – ano nebo ne?

CO CHLAP, TO NÁZOR A ABYCHOM SI ALESPOŇ V TÉTO "ZADNÍ" SFÉŘE UDĚLALI KONEČNĚ TROCHU JASNO, NEVÁHALI JSME POSBÍRAT VYJÁDŘENÍ OD TĚCH NEJPOVOLANĚJŠÍCH, TEDY OD MUŽŮ. JE PRAVDA, ŽE SE MOHOU JÍT PO TOMTO DRUHU SEXU UTLOUCT, NEBO JE TO DALŠÍ NAFOUKNUTÁ BUBLINA, KTERÉ, MY, ŽENY, VĚŘÍME? MRKNĚTE NA TO SPOLU S NÁMI, TADY TO MÁTE ČERNÉ NA BÍLÉM.Radek (28): Jo, análek! Tak tomu já neodolám

„V tomto směru mám jasno. Anální sex prostě nemá konkurenci. Jakmile proniknu dovnitř, nic se mému mužství  nepřizpůsobí, jako je tomu u klasiky. Průniky jsou tak intenzivnější a sám o sobě je tento druh sexu  pro muže neskutečně lákavý. Nepraktikuje se často, i když já jsem průkopník opaku, a prostě je to vzrušující možná právě proto, že s tím ženské dělají takové cavyky. Navíc mohou být mnohem uvolněnější, protože v rámci zapomenutí a pomalé reakce prostě žádná z vás nepřijde do jináče. Takže nebuďte konzervativní a připusťte toho svýho,“ nabádá ženy k anální praktice sebevědomý fitness trenér.

Tomáš (33): Tu a tam je to super změna, u mě vedou milující ústa

„Pokud se jedná o anální sex, tak ten si jednou za čas rád užiju, ale že bych to musel mít denně, tak to v žádném případě. Když se miluji s ženou, myslím na její potřeby a také na to, co se jí líbí, nepožaduji proto po ní nic, co by musela dělat na silu, aby svému protějšku prostě udělala radost. Z tohoto důvodu má moje Alena od análního sexu klid, vím, že se během něj necítí dvakrát dobře. Když mě ale vezme místo této exotiky na poli milování do úst a začne kouřit, vlastně nic víc ke spokojenosti nepotřebuji. Na druhou stranu i sebeužší zadeček vám nenabídne komfort orální stimulace. Myslím, že když žena odmítne anál a jako kompenzaci nabídne orál
a nezůstaneme jenom u slov, menší hřích bude úspěšně zapomenut,“ vysvětluje sympaťák, který se hlásí ke spokojeně zadanému.

Petr (44) Jednou a stálo to za to!

„Neměl jsem nikdy kdovíjaké štěstí na ženy, které sexem žily a uměly ho muži zprostředkovat jako učiněný zážitek. Vlastně nemám ani moc tušení, jestli vůbec takové ženy existují. Anální zkušenost jsem získal jenom jednou, ale byla tou placenou. Tudíž se to asi až tak nepočítá, ale užil jsem si to se vším všudy. Byly to skvěle investované prašule. Ale pokud bych tento typ sexu měl jenom zmínit doma, tak partnerka se mnou nepromluví a kromě sexuálního půstu, budu mít i prázdný žaludek. Když u nás panuje tichá domácnost, tak se bohužel nejenom nemluví, ale ani nevaří,“ stýská si Petr, který pracuje v bezpečnostní agentuře. A co z toho plyne pro nás, ženy? Možná bychom se mohly v sexu trochu rozšoupnout a udělat těm našim protějškům to správné pomyšlení, nemyslíte?!

František (39): Kombinace obojího mě pokaždé dostane

„ Anální milování je opravdu prudce návykové, a pokud si chlap u ženy získá důvěru a citlivým přístupem ji ukáže, že sex za žádných okolnosti nebolí, jeho drahá mu kývne na cokoliv. V případě, že si chcete užít, nemůžete na to jít sobecky a rychle. Prvně v ní musíte uspat hospodyňku a probudit milenku – u žen je to všechno o hlavě a psychickém rozpoložení. Ani trouba vám nezačne péct hned, musíte ji prvně rozehřát. Pak, jakmile ji rozhicujete, pak na vás s vášní vyšpulí půlky i ona. Bez dokonalé přípravy se ale tento druh sexu nikdy neobejde a vlastně s ním pak přichází ještě jeden bonusový aspekt. Mohu zadní i přední otvor střídat jak se mi zachce. A tomu já říkám jízda,“ líčí své zážitky a zkušenosti servisní technik.