I nehty vyžadují předehru

Najděte si aspoň jednou týdně čas na modeláž svých nehtů. Pěstěné nehty působí dobře, ať už je necháte v přirozené kráse nebo jim pomůžete leštěním či lakováním. Péče vám zabere jen dvacet minut a zvládnete ji doma i bez profesionálních pomůcek. Budete potřebovat


Najděte si aspoň jednou týdně čas na modeláž svých nehtů. Pěstěné nehty působí dobře, ať už je necháte v přirozené kráse nebo jim pomůžete leštěním či lakováním.

Péče vám zabere jen dvacet minut a zvládnete ji doma i bez profesionálních pomůcek. Budete potřebovat jen kvalitní  pilník, kleštičky na kůžičku, pomerančové dřívko, lešticí hranol a přírodní vyživující olejíček.

Bio pupalkový olejíček SALOOS je ideální na suchou, citlivou a poškozenou pokožku. Obsahuje velmi důležitou nenasycenou mastnou kyselinu gama-linolenovou.

 


1. Začněte se změkčením kůžičky ponořením rukou do misky s teplou vodou.
2. Pak nehty osušte, pomerančovým dřívkem zatlačte nehtovou kůžičku i postranní nehtové valy a kleštičkami odstraňte přebytky zrohovatělé kůže.
3. Dokud jsou nehty měkké, upravte jejich tvar pilníkem. Tento způsob broušení je šetrnější a jemnější než u suchých nehtů.
4. Dopilujte výstupky a roztřepené okraje, aby byly okraje nehtů hladké.
5. Leštičkou nebo lešticím hranolkem vyhlaďte všechny nerovnosti. Vyleštěte rýhy, které by bránily hladkému nanášení laku.
6. Mokrým měkkým kartáčkem vyčistěte spodní volné okraje nehtů od nečistot a prachu a na závěr nehty vysušte papírovým ubrouskem.
7. Teplým přírodním olejíčkem promasírujte celé okolí nehtu na každém prstě zvlášť. Podpoříte tím rychlejší růst, zjemníte pokožku a dodáte nehtové kůžičce výživu.

Za studena lisovaný mandlový olej SALOOS pomáhá hojit poškozenou nehtovou kůžičku. Obsahuje vitamíny A, E a F, z minerálů především draslík, vápník a hořčík.

 

 

 

Text: (pic)
Foto:
www.orlynehty.cz, www.sephora.cz, www.saloos.cz