Proč s ním nemám orgasmus?

Proč s ním nemám orgasmus?


Hlavně se z toho nestresovat

Přes deset procent žen orgasmus nikdy v životě nezažije a celá polovina z nás má při jeho dosahování problémy. Prostě jsme každá jinak citlivá. A taky záleží na našich psychických dispozicích. Jsme-li stydlivé,
a nepatříme k těm vyvoleným, jimž stačí jen „pohled na pánský penis“ a jsou v ráji, dosahuje se nám orgasmu hůř. Naopak absence úzkosti a schopnost nebrat sex smrtelně vážně se na dosahování vyvrcholení podepisuje velmi pozitivně. Prostě „zlobivé holky“ to mají i v sexu snazší.

Znáte svoje tělo?

Chcete-li přijít na to, proč vás pohlavní styk neuspokojuje, musíte především znát dobře svoje tělo a jeho reakce. Prozkoumejte se, odhoďte zábrany a masturbujte. Jen tak zjistíte, co k orgasmu potřebujete. A pak to vysvětlete svému partnerovi. Je-li vám trapné mu to sama předvádět, staňte se režisérkou vašeho milování a naveďte ho, aby používal i jiné končetiny, než jen „tu, na kterou je nejvíc pyšný“. Ať se trochu snaží a zapojí do hry dotyky a orální praktiky. Problém většiny mužů je totiž v jejich předpokladu, že jsme všechny stejné a to, co fungovalo na jednu, zabere i na druhou. Tak to opravdu není. Jedné ženě stačí k vyvrcholení tři minuty mazlení, jiná na to potřebuje třeba až dvacetiminutovou stimulaci.

Vagina versus klitoris

Takže si udělejte jasno, k jakému typu patříte, zda vaginálnímu nebo klitoridálnímu. Obě možnosti jsou normální. Nehoňte proto dva zajíce najednou, a nežehrejte na to, že byste chtěla mít to druhé. Radši se soustřeďte na svůj způsob, jak dosáhnout podbřiškového blaha, a podřiďte mu svůj sexuální život. Až se na něj vyladí i váš partner, budete mít vyhráno a už nikdy se nebudete vymlouvat na bolest hlavy. Budete se na „to“ těšit!

 

P.S. Kdyby byl váš milenec neobratný, což se taky stává, pořiďte mu vibrátor. Uvidíte, jak rád se s ním naučí zacházet. Povede ho touha vidět konečně vaši nirvánu.

 

 

 

 

Text: eh