Muži a jaro

Muži a jaro


Nedivte se mu. Je jaro. Rozhlédněte se kolem sebe!

Uvidíte nejedny pěkné nohy v krátkých sukních nebo dokonce v šortkách, které s jemně vzorovanými punčochami lichotí téměř každým křivkám. Zahlédnete nespočet bujných dekoltů v rozepnutých kabátkách
a všimnete si, že některé dámy se pilně připravovaly na odhalování v soláriu nebo si pomohly samoopalovacím krémem. Viděla jste například jeho kolegyně z práce? Pokud je denně v kontaktu byť s jedinou, která se nemohla dočkat až odhodí svetry, mohl by být pod tlakem.

Zkuste si to představit. Chladné ráno vymění dusné poledne, začne se potit a kolegyně přijde něco probrat. Její sukně je opravdu krátká a v rukách (čerstvě po manikúře) drží nějaký prospekt, kterým si ovívá žhnoucí výstřih.

Pokud jste pobledlá, trpíte jarní únavou a zatím jste se ještě nevzdala beztvaré bundy a roláků, asi vám takový pohled moc nepomůže.

Nemluvě o partnerovo častém dožadování po sexuálních hrátkách a to uprostřed bílého dne! Stmívá se později a svoje ne příliš pečlivě oholené nohy do závoje brzké noci jen tak neschováte.

Je třeba se na jaro vyzbrojit a vytasit na svého drahého hladké oholené tělo a dopřát jemu i sobě dostatek potěšení.

V případě, že už od března pobíháte po venku v přiléhavých šatičkách a vaše tělo je dávno hýčkáno peelingovými i jinými procedurami, gratulujeme!

Protějšek je i přesto v dopravních prostředcích plně zabrán pohledem směrem k blondýně na dvanácticentimetrových jehlách?

Nemějte mu to za zlé! Jaro je zkrátka prevít. Muži nevědí, kam se dřív podívat a to můžete klidně kráčet po jeho boku, tahat ho za rukáv nebo mu vlézt přímo na záda. Nebojte se, nejhorší pnutí přejde a brzy si zvyknou na poodhalenou něžnější polovinu naší populace (chroničtí „ohlížeči“ si nezyknou nikdy).

Jediné co s tím můžete dělat, je přidat se k ostatním a zdobit okolí. Oslavit tak příchod jara a okukování brát jako milou lichotku. Svého partnera neodmítat a být připravená na sex kdykoliv a kdekoliv. Možná to pro někoho po dlouhých zimních měsících v naducaných peřinách může být poněkud tvrdý oříšek. Ale udělá to dobře vám oběma a jarní únavu nebo zbytky zimního splínu zaženete na míle daleko.

 

Nehledě na to, že jaro působí silně i na ženy.

Přiznejte si to. Nemáte častější eroticky laděné sny? Neohlédla jste se po někom sympatickém v poslední době i vy sama?

I ženám se zapalují lýtka a dívají se víc po okolí.

V tomhle ohledu to mají ale muži opravdu těžší, tomu věřte. Partnerky těch zadaných, by se neměly zbytečně rozčilovat a už vůbec ne žárlit.

Můžete zkusit utrousit něco ve smyslu: „Hm, tak ta by stála za hřích, že lásko?“

Možná ho překvapíte.:)

 

 

 

Text: Michaela Hájková