Najděte si v životě chvilku sama pro sebe!

Najděte si v životě chvilku sama pro sebe!

Máte pocit, že všechno stojí za starou belu, nic se vám nedaří, šéf na vás hledá mouchy a partner se zdržuje v hospodě víc, než doma? Vaše diagnóza zní jasně, vy jste prostě ze všeho natolik přetažená, podrážděná a nevrlá. Zkuste zatáhnout za záchrannou brzdu a neváh


Máte pocit, že všechno stojí za starou belu, nic se vám nedaří, šéf na vás hledá mouchy a partner se zdržuje v hospodě víc, než doma? Vaše diagnóza zní jasně, vy jste prostě ze všeho natolik přetažená, podrážděná a nevrlá. Zkuste zatáhnout za záchrannou brzdu a neváhejte svoji duši zregenerovat. Postačí vám několik minut denně a budou se dít zázraky. A milého to do zakouřené putyky táhnou přestane, bude totiž  doma mít konečně usměvavou ženskou. Vaše příjemné já se totiž vrátí zpátky na zem a s ním spoustu benefitů. Takže jak vlastně na to?

ID-100113400

Vyzkoušejte něco nového

Máte pocit, že dopoledne jste naprosto bez energie a natahujete se po energy drinky v plechovce? Co třeba se naučit připravit maté, které milují v Latinské Americe a nedokáží si bez něj představit den. Jeho chuť je nezvyklá, ale už po několika doušcích si na ní doslova vypěstujete závislost. Na jarní období se také více, než hodí popíjet čaj lapacho. Který dokonale pročistí organismus a rázem se v myšlenkách vypravíte do země, která bere dech – totiž do Peru.

Ukradněte dětem pastelky

Co takhle podniknut návrat do dětství a namísto všech povinností prostě začít vymalovávat antistresové omalovánky, které jsou opravdu hitem a není se čemu divit. Jsou prostě úžasné. K zahození určitě nejsou také mandaly, nebo japonské skládačky z papíry, jež prosluly po světě jako origami.

Hudba vám vykouzlí vzpomínky

Nemůžete zapomenout na dovolenou v Dominikánské republice (nebo kdekoli jinde)? Co takhle si ji zas a znovu připomenout nejenom fotkami, ale také hudbou, která zněla z plážového baru ve chvíli, kdy jste zaparkovali ve vlnách. Najednou se vám vrátí skvělá nálada a ty nezapomenutelné vzpomínky.

Čerpejte energii z přírody

Jděte se projít do parku, dejte si zahradu do pořádku a vytáhněte zahradní nábytek. A pokud chcete něco nevšedního, co takhle obejmout stromy. S tímto rituálem přišli Keltové a odborníci se shodují na tom, že pomáhají lidskému tělo s ozdravnými procesy a navíc naše já zaplaví energií. Inu, proč to nezkusit, nemyslíte?!

Obdarujte se jarem

Co takhle se po cestě z práce zastavit v květinářství a nechat si uvázat ty nejhezčí kytici, kterou kdy kdo viděl? Nabízí se pak otázka, kam s ní? No přece k vám do bytu, ať vám dělá radost.

Mrkněte na osudy jinýchID-100393330

Váš drahý sice hudruje, že si necháte zalepit hlavu blbostmi, ale co na tom. Kdy jindy, my, ženy, přijdeme na jiné myšlenky a uvolníme se od starostí, než sledováním skvělých seriálů. Takže směle do toho.

Pomazlete se s čtyřnohým kamarádem

Každý potřebuje tu a tam pohladit a pomazlit. Ostatně podobě je na tom také váš chlupáč. Zarezervujte si čas nejenom na jeho venčení, ale bez výčitek se s ním zakryjte pod deku a buďte tam jen vy dva. Totéž samozřejmě platí i pro kočku. Ta vás navíc ukonejší svým předením a rozesměje milým přešlapováním ze strany na stranu. A pak chlupáči se vám rozhodně odvděčí. Pokaždé se vás nebudou moci dočkat, až se konečně otevřou dveře a vy si to přihasíte z práce domů. freedigitalphotos.net, pinterest.com