UNITED COLORS OF LUCERNA

Úplety - pleteniny mohou být měkké, hřejivé, anebo naopak lehké a chladivé na léto, vesele barevné, melírované, společenské, elegantní v šedo-černých odstínech, či ve škále nekonečných vzorů. Jde tedy o to, že z úpletů se obléknou ženy elagantní a vypadají elegantně,


Úplety - pleteniny mohou být měkké, hřejivé, anebo naopak lehké a chladivé na léto, vesele barevné, melírované, společenské, elegantní v šedo-černých odstínech, či ve škále nekonečných vzorů.

Jde tedy o to, že z úpletů se obléknou ženy elagantní a vypadají elegantně, pokud přidáme jeans, trika a luxusní vzorované pláště - vznikne model nositelný celodenně a s výraznými šperky a výměnou tenisek za lodičky vznikne dráždivě svůdný outfit na večírek.
Prolnutím těchto dvou zdánlivě protipolných poloh lze vytvořit výrazný styl, který osloví ženy různých věkových kategorií, bez omezení postavení, přesvědčení, barvy pleti či vlasů – zkrátka pouze proto, že je to bude bavit!
V obchodě „JAROSLAVA“ uprostřed pasáže Lucerna na Václavském náměstí přímo pod „visícím koněm“ zjistíte, jak je to snadné a možná budete i překvapené, jaké možnosti úplety či pletená móda nabízí.
Letní kolekce Jaroslavy Procházkové S/S 2011 má chuť jahod, rozkrojeného šťavnatého melounu, esence něčeho čerstvě lahodného nebo orosené sklenky - radostné kombinace alkoholu s ovocem, bez které si léto nedokážeme představit.
Jednotlivé kousky září jasnými barvami v tónech - červená, řůžová, fialová, oranžová.
Použitým materiálem je viskoza, která je příjemná na nošení - hebká, chladivá, těžká a tudíž „neobepínající“.
Elegatní střihy, kultivovaná barevnost s půvabnými vzory působí jaksi důvěrně, klasicky jako něco, co známe a přesto nás to znovu a znovu osloví. Kombinací jednotlivých prvků - sukně, svetry, tílka, šaty, plédy, šály - se dá vytvořit šatník, který v pohodě pokryje požadavky na celou letní sezonu i na čas babího léta.
Jednotlivé kousky oblečení, barvy a vzory lze kombinovat do nekonečna. Je to móda pro každého a na každý den, móda současná a moderní se kterou se snadno ztotožníte a během nošení z vás bude zářit pocit štěstí a spokojenosti.

Půjdete-li pasáží Lucerny na Václavském náměstí, přesvědčte se sami a udělejte si radost.
Máme pro vás připravenou speciální akci.
POUZE JEDEN TÝDEN: OD 8. 8. - 12. 8. SLEVA 50 % NA VŠE.

Objednat si můžete přímo z internetového prodeje: www.fler.cz/jaroslava-prochazkova

Studio “JAROSLAVA”
Palác Lucerna pod “visícím koněm”
Vodičkova 36, Praha 1
Otevírací doba: Po - Pá 11.00 - 19.00
Tel: +420 606 446 177
www.jaroslava.cz
jaroslava@jaroslava.cz