Který penis vás nejlépe uspokojí

Který penis vás nejlépe uspokojí


Je to mužský problém number 1

Už dospívající kluci se okukují ve sprchách a řeší, jak je příroda vybavila. A každý by chtěl mít to největší nádobíčko. Přitom jak ukazují výzkumy, většina žen po co nejdelším penisu netouží. Naopak soulož s takovým mužem je pro ženy bolestivá.  Jenže stejně tak, jako se většina žen trápí tím, že je příliš tlustá, zatímco většina mužů doma nechce vyhublou modelku, trápí se řada mužů tím, že má příliš malý penis, přitom 85 procent žen je s velikostí partnerovy „výbavy“ spokojená.

Podle výzkumu Americké sexuologické společnosti většina žen upřednostňuje průměrnou velikost penisu. Naopak důležitějším faktorem než délka pro ně je šířka mužského pohlavního údu. Důvod je jednoduchý: stěny vagíny jsou plné citlivých nervových zakončení a lépe je stimuluje širší penis.

Průměrná délka ztopořeného údu je dvanáct až sedmnáct centimetrů a většina mužů dosahuje těchto rozměrů. Pokud mužův úd při ztopoření nepřesáhne sedm centimetrů, urologové mluví o mikropenisu.

Pokud máte takto vybaveného milence, nemusíte zoufat. A můžete to být vy, kdo ho navede, jak vás nejlépe uspokojit. Pokud má muž kratší penis, jsou nejlepší pozice následující: žena klečí na čtyřech a muž do ní proniká zezadu, žena leží na břiše s nataženýma nohama a muž rovněž do ní proniká zezadu a poté poloha, kdy je žena nahoře. Tak muž může využít každý centimetr svého penisu. Stejně tak můžete svému partnerovi vysvětlit, že se může soustředit na předehru a laskání klitorisu. Tak jako tak vaginálního orgasmu dosahuje jen třetina žen.

 

 

 

 

 

Text :mž