Nejzábavnější akce vídeňské plesové sezony: Bonbon bál

Všude se rozdávají sladkosti, dokonce i při tanci na parketě. A kde je čokoláda, tam je i dobrá nálada. Kromě zábavy se volí se i Miss bonbon a během plesu se může zúčastnit každá návštěvnice. Jediným kriteriem je obliba sladkostí. Takže se může přihlásit úplně každá


Všude se rozdávají sladkosti, dokonce i při tanci na parketě. A kde je čokoláda, tam je i dobrá nálada. Kromě zábavy se volí se i Miss bonbon a během plesu se může zúčastnit každá návštěvnice. Jediným kriteriem je obliba sladkostí. Takže se může přihlásit úplně každá.

 

Letos zvítězila dvacetiletá studentka Alexandra Mady, která získala titul Candy Miss 2011. Svým šarmem a hezkým vzhledem přesvědčila porotu a vyhrála 636 balení Manner oplatek, které následně darovala dětem z dětské nemocnice ve Štýrském Hradci. Měla na sobě krásné plesové šaty barvy bonbonů a to zřejmě zapůsobilo i na porotu. Velkou konkurencí jí byla účastnice s číslem 1, která si sladkostmi ozdobila účes a vyzbrojila se jedlými doplňky.

 

„Jsme velice pyšní, že můžeme být hlavním partnerem takovéto slavnostní události a zároveň pomoci dětem,“ říká Aleš Aldo Koláček, marketingový a obchodní ředitel společnosti Manner, která věnovala ceny do soutěže. „Vídeňský Bonbon bál patří mezi nejoblíbenější ples konaný v rakouské metropoli. Prezentují se na něm významné firmy cukrovinkářského průmyslu, ke kterým společnost Manner beze sporu patří, stejně tak i krásné ženy v nádherných róbách,“ dodává Aleš Koláček.

 

Pro milovníky tance byl kromě hlavního sálu připraven i Karibský sál, kde se tancovalo až do rána na kubánské rytmy. Pili si exotické koktejly a jedli rumové pralinky a kokosové koule. Prostě ráj pro milovníky dobré nálady a kvalitní čokolády.

Text: DD