Barevné jarní nakupování

Co všechno tady najdete? Módu i zábavu. Od botasek přes brýle až po retro frisbee. Něco pro ni, něco pro něj. To své v moderním prostředí, které by svou atmosférou mohlo položit základy novému uměleckému směru, tu najde opravdu každý. Vykročte do jarních dní pravou nohou A


Co všechno tady najdete? Módu i zábavu. Od botasek přes brýle až po retro frisbee. Něco pro ni, něco pro něj. To své v moderním prostředí, které by svou atmosférou mohlo položit základy novému uměleckému směru, tu najde opravdu každý.

Vykročte do jarních dní pravou nohou

A hlavně v nových botaskách! BOTAS MID (2199 Kč) navazují na úspěšnou sérii redesignových BOTAS CLASSIC 66. Na programu jsou unisexové kotníčkové modely v pastelových barvách. K dostání jsou od velikostí pro popelku až po číslo 48.

Dívejte se růžově

První sluneční paprsky nechte rozzářit v obroučkách v barvě růžového zvýrazňovače (299 Kč). Výrazné plastové brýle, které balancují někde na hranici s vesmírnými předměty, mají tuto sezónu zelenou. Nechte jimi oživit váš outfit.

Zblázněte se do puntíků

Je čas na revizi skříně. Oblíbené ponožky s kačerem, které jste dostala od maminky k patnáctinám, přenechejte útrobám odpadkového koše! Společnost jim může dělat řada ponožek, které nemají druhou do páru. Na jejich místo nakupte trhlé puntíkaté ponožky z řady Happy socks (190 Kč), které rozzáří každý váš krok.

První jarní zářez

A navíc novým kvalitním kapesním nožíkem Victorinox (349 Kč) si nenechte ujít. Edice s jedinečným designem vám připraví pořádné dilema, který z nich vybrat!

Ujeďte si na oldschoolu

Frisbee vám bude věrným společníkem při venkovních radovánkách s přáteli. Jeho pestrobarevné provedení při hře rozhodně nepřehlédnete.  S Bocca frisbee v retro stylu (225 Kč) budete navíc in.

Zavzpomínejte na staré časy

Pamatujete na verzatilky? Tak ty právě zažívají renesanci! Do kabelky nebo batohu proto rozhodně nezapomeňte přibalit sadu Koh-i-noor (349 Kč) v šesti základních barvách a přineste jaro i do svých poznámek. Happy socks, které rozzáří každý váš krok.

Více na www.66gallery.cz

Text: Jana Tobrmanová