Kde se vás muži nebojí oslovit

Kde se vás muži nebojí oslovit


Muzea a výstavy

Chcete-li intelektuála, zajděte si do muzea nebo do galerie. Nejenže se tam pokocháte vystavovanými exponáty, ale společné pozorování stejného objektu se může stát odrazovým můstkem pro počátek konverzace. Dějiny umění jsou nekonečným tématem. Osloví-li vás muž nad Monetovým obrazem, projevte zájem, i když malířství není zrovna váš obor. Jeho nadšení můžete sdílet už pak někde nad kapučínem.

Venčení psů

V parku je tolik zajímavých chlapíků se čtyřnohými miláčky! Venčení psů se stává čím dál efektivnější seznamkou než internet. Vidíte se hned, máte společný zájem a hned poznáte, jestli vám majitel psíka bude „vonět“. Nemáte-li vlastního psa, vyvenčete sem tam kamarádčina a budete se divit, jak snadno němé tváře lidi sbližují. Stačí jen pohladit toho správného čtyřnožce, a jeho majitel vás na oplátku stoprocentně osloví. Pejskaři se prostě rádi druží.

Spinning nebo posilovna

Chodíte na břišní tanec nebo na pilates? Chyba! Hýbat kostrou můžete i při spinningu, při józe nebo v posilovně. Prostě všude tam, kam chodí také pánové. Nestává se jen ve filmech, že si vás ten pravý vyhlídne při cvičení,
a pak na vás počká v recepci a pozve na drink. Je totiž po sportovním výkonu nadopovaný endorfiny, a tak si to troufne, i když v tramvaji nebo v divadle by si to nedovolil.

Klubový koncert

Zapomeňte na megakoncerty v halách,  kde je psychika vyladěná na adrenalin a ne na seznamování. Daleko vhodnější je intimní atmosféra malých klubů, kde hraje nějaká tišší kapela. Pro muže, kterému se zalíbíte, je hudební zážitek vhodným tématem, jak začít rozhovor. Co uděláte vy, když vám třeba nabídne, že vám vypálí cédéčko od téhle kapely, už záleží jen na vás.

Kurzy

Je-li pro vás důležité, aby byl vás budoucí partner ctižádostivý a vzdělaný, hledejte ho na vzdělávacích kursech nebo při večerním postgraduálním studiu. I vám prospěje zvýšení kvalifikace, ne? Spojte tedy užitečné s příjemným. Jakmile si při první hodině vyhlídnete nějakého sympaťáka, příště si sedněte vedle něj. Zajiskří-li to mezi vámi, jistě se najde záminka, jak vás kvůli probíranému učivu osloví. A nemusí být ani „spolustudent“, ale rovnou lektor.

 

 

 

 

Text: eh