Na běh i posilování si pořiďte sportovní legíny, budou vás bavit!

Na běh i posilování si pořiďte sportovní legíny, budou vás bavit!

Konečně vás přepadá chuť, začít své tělo formovat do plavek? Jen pořád nevíte v čem si jít zasportovat? Sportovní legíny jsou ideálním řešením. 


 

Šusťáky, elasťáky i šortky můžete nechat hluboko ve skříni. Jestliže netoužíte po tom, aby se vám kalhoty při běhu lepily na zpocené nohy, pak je načase poohlédnout se po něčem, v čem se vám bude sportovat
na jedničku.

Věnujte funkčnímu oblečení pozornost

Stejně jako si vybíráte sportovní obuv, měla byste se poohlédnout po sportovním oblečení. Přeci jen speciálně upravené materiály odsají pot a přitom nechají tělo dýchat. Nehrozí tedy, že se po pár minutách budete koupat ve vlastní šťávě…

  

 

Legíny i pro náročné ženy

Sportovní legíny původem z Itálie navrhla značka Paulo Connerti a zaměřila se i na požadavky nejnáročnějších sportovkyň. Legíny obsahují kontrastní vložky na lýtkách, které rozzáří všední den a navíc vás budou při běhu bavit. Mimo jiné se postarají o to, abyste na silnici, nebo kdekoliv jinde, byla vidět.

 

Legíny z osobní zkušenosti ano!

Legíny navíc opravdu příjemně lichotí postavě, protože jí lehce vymodelují, zároveň perfektně drží a to i při náročnějších aktivitách, díky širší gumě v pase. Jelikož mě osobně sportování baví, rozhodla jsem se tyto legíny otestovat, abych mohla napsat upřímnou recenzi a musím říct, že běh, posilování i strečink zvládly legíny na jedničku. Ani v jednom okamžiku jsem neměla pocit, že by mi měly legíny spadnout a o nepříjemném potu v pase jsem konečně také neměla tušení. Navíc vše drží na svém místě a tak opticky přeci jen uberou nějaký centimetr.

 

Za mě tedy legínám Paulo Connerti velká pochvala!

Nakupujte na www.nejleginy.cz

 

A v čem sportujete vy?

Pošlete nám fotku do redakce…