V Divadle Na Jezerce vás čeká erotické vzrůšo!

Právě proto neváhal zařadit do repertoáru divadla klasickou shakespearovskou tragédii Othello. Věří, že hra bude úspěšná stejně jako Shakespearova komedie Večer tříkrálový, která měla premiéru vloni a setkala se s příznivým diváckým ohlasem. „Když už máme klasickou k


Právě proto neváhal zařadit do repertoáru divadla klasickou shakespearovskou tragédii Othello. Věří, že hra bude úspěšná stejně jako Shakespearova komedie Večer tříkrálový, která měla premiéru vloni a setkala se s příznivým diváckým ohlasem. „Když už máme klasickou komedii, chtěl jsem ji doplnit i tragédií, protože všechno má svůj rub a líc. Protiklad bílé je černá a hra o černém žárlivci Othellu nabízí silný příběh, emoce i vzrušení,“ vysvětluje Jan Hrušínský, který se opět ujal režie. Do role vášnivého vojevůdce Othella obsadil Martina Sittu, Desdemonu ztvární Tereza Němcová a v roli našeptávače Jaga se opět vyřádí nepřekonatelný Radek Holub.

Co na to divačky?

Příběh vojevůdce, jemuž žárlivý a zrádný manipulátor Jago našeptává, že jej jeho žena Desdemona podvádí, se odehrává ve druhé polovině 16. století v Benátkách a na Kypru. Graduje dramatickým konfliktem, kdy žárlivý a emocemi zmítaný Othello svou životní lásku uškrtí. Jak moc bude vrcholná scéna eroticky vzrušivá pro diváky a hlavně divačky v publiku se uvidí až při představení. Podle snímků ze zkoušek se zdá, že nejedna divačka by rukou Othella alias Martina Sitty skonala ráda J. Premiéra bude 6. dubna 2011.

www.ivavondrova.cz

Foto: Archív Divadla Na Jezerce