Proč mě muži neobletují?

Proč mě muži neobletují?


1. Přilákat ho úsměvem

Tvařte se vstřícně a usmívejte se na svět. Muž sice rád dobývá, ale zkouší to radši tam, kde je mu to trochu usnadněno. Milá, usmívající se a vstřícná žena mu dodává pocit sebejistoty, který potřebuje, aby šel s chutí do lovu. Posmutnělé bledule nebo pichlavé kaktusky ho spíš odradí, i kdyby byly sebekrásnější.

2. Ukázat zdravé sebevědomí

Najděte správnou míru mezi dvěma extrémy: od suverénní akční Xeny, která muže spíš odpuzuje, až po věčně čekající pasivní Šípkovou Růženku, která je nudí. Dejte najevo, že si sama sebe vážíte, pochlubte se svými úspěchy, ale nepřehánějte to. Svou sebejistotu dávkujte opatrně, ale důsledně.

3. Probudit v něm hrdinu

Nemusíte nosit výstřihy do pasu ani omdlívat třikrát denně. Smysluplnější je poskytnout muži představu (ať už upřímně či ne), že od něj očekáváte ochranu, sílu a rozhodnost. Probudí se v něm hrdina, což mu udělá dobře. Archetypy se totiž nemění, i když to dneska na první pohled vypadá, že chlapi jsou bačkory.

4. Nechat ho o vás bojovat

Šiřte kolem sebe atmosféru obletované ženy. Nic není pro chlapa větší vábničkou, než když vidí, jaký je o vás zájem. V době mobilů to jde snadno, i kdyby vám měli volat a psát jen vaši kamarádi. Předstírejte, že jde
o ctitele. Uvidíte, že se ten váš přetrhne.

5. V posteli se neupejpat

Jeptišky dneska nefrčí. Doby, kdy dívky trpně čekaly, až je pánové prvně políbí, jsou nenávratně pryč. Pokud dojde s mužem na první sexuální hrátky, nedělejte leklou rybu, která čeká, jak se on předvede, ale jděte do toho naplno. Ukažte, co ve vás je, hned od začátku. První sex je lakmusovým papírkem, a když se zadaří, máte muže „na háku“.

 

 

 

Text : Eva Houser