Sex dělá dobře mně i tobě

Nejpříjemnější sport Sex je rozvernou a velmi příjemnou formou cvičení, při kterém nepotřebujete drahé náčiní ani speciální cvičební úbor. Sex je právě tak dobrý sport jako každý jiný! A zadarmo. Spalovač tuku Sexuální vybití zeštíhluje, což by si měly vzít k srdc


Nejpříjemnější sport

Sex je rozvernou a velmi příjemnou formou cvičení, při kterém nepotřebujete drahé náčiní ani speciální cvičební úbor. Sex je právě tak dobrý sport jako každý jiný! A zadarmo.

Spalovač tuku

Sexuální vybití zeštíhluje, což by si měly vzít k srdci ženy s nějakým tím kilem navíc. Je vědecky dokázáno, že každodenní sexuální dvacetiminutovka dokáže silnějším lidem odstranit z těla až 0,5 kg nadbytečného tuku za týden. Bez jakékoliv velké námahy a ještě navíc s příjemnými pocity.

Podporuje krevní oběh

Sex posiluje srdce. Příznivě působí na celý oběhový systém, vede k prokrvení všech důležitých orgánů, i když se do sexuálního dovádění zapojují jen nepřímo. Samozřejmě, že čím atletičtější jsou vaše výkony, tím se tyto prospěšné zdravotní účinky zvyšují.

Ta sladká únava!

Hned po souloži se cítíme unaveni, dokonce vyčerpáni, ale příjemně. Sice se asi při erotických aktivitách zadýcháme a vydáme ze sebe spoustu energie, ale přijatelněji než po výstupu do 8. patra s přeplněnými nákupními taškami.

Slastná pohoda

Sex vyčaruje psychickou pohodu. Ve vašem nitru kolují látky vyvolávající slast, které si samo vaše tělo vytváří v průběhu intenzivních sexuálních zážitků. Podobně jako při sportu se v mozku uvolňuje hormon serotonin, který způsobuje pocity štěstí a slasti. Ty zaženou (alespoň na čas) různé starosti a problémy.

Antistresový lék

Sex je nejlepším lékem na stresy, neurózy a nespavost. Nikoli nadarmo se říká, že při milování se mnohé spraví a nejblahodárnější je právě udobřování v posteli. Někteří lékaři dokonce doporučují soulož jako léčebnou kúru a prospěšnou drogu.

Text: eh