Jak se nestat loutkou v rukou muže

Jak se nestat loutkou v rukou muže

Jak nedovolit, aby vaše láska přerostla do závislosti na partnerovi? Stačí předem si stanovit,
co budete tolerovat a co už bude za čarou, kterou nemíníte překročit.

Jde v zásadě o tato základní čtyři NE! 


 

1. Neslevovat ze zálib

Nikdy nedovolte, abyste ztratila své koníčky a přátele. I když to na vás ten druhý zpočátku bude vyžadovat, nikdy se nevzdávejte všeho, co bylo předtím důležitou součástí vašeho já. Nakonec byste mohla zaplakat nad výdělkem - nemusela byste také mít nikoho a nic!

2. Nepromíjet hrubost

Neodpouštějte nelaskavé zacházení. Nenamlouvejte si, že když se budete stále přizpůsobovat a všechno odpouštět, ten druhý to ocení a konečně vás začne milovat. Stane se totiž pravý opak. Když se nevzbouříte, stanete se pro hrubiána kusem hadru na podlahu.

3. Nevěřit v proměnu

Nedoufejte, že chlapa změníte! Pokud si myslíte, že upřímnou trpělivou láskou vyléčíte každou vadu jeho charakteru, hořce se zklamete. Doufáte, že když se muž nechce změnit kvůli sobě, změní se kvůli vám?
To sotva! I když zpočátku vám slíbí cokoliv, časem se vrátí ke svému zajetému životnímu stylu.

4. Nežebrat o lásku

Máte-li pocit, že vás ten druhý nemiluje stejně jako vy jeho, nedoprošujte se. Když dáte najevo, jak jste z toho zoufalá, stejně si nepomůžete. Ten druhý, dominantnější si vás přestane vážit. Dejte mu naopak najevo, že si vás musí zasloužit. Staňte se nedostupnou. Pokud přileze ke křížku, mýlila jste se, pokud ne, vztah raději ukončete, protože vás není hoden.