Máte chuť si začít se ženáčem?

Pro volný vztah ideálníPokud jste si ženáče vybrala jako nezávazného přítele pro hezké chvíle, pravděpodobně nebudete zklamaná. Jistě se s ním dobře pobavíte, a pak každý šup domů. On za rodinou a vy do svého pohodlíčka, kde se staráte jen sama o sebe a nemusíte nikomu pr


Pro volný vztah ideální
Pokud jste si ženáče vybrala jako nezávazného přítele pro hezké chvíle, pravděpodobně nebudete zklamaná. Jistě se s ním dobře pobavíte, a pak každý šup domů. On za rodinou a vy do svého pohodlíčka, kde se staráte jen sama o sebe a nemusíte nikomu prát ponožky a uklízíte, až se vám chce. Prostě jste dál v klídku, nepřebíráte na sebe jeho problémy, protože vás s nimi během vašich společných schůzek neotravuje, a nemusíte mít výčitky svědomí, že dětem berete tatínka. Takhle to může fungovat ke spokojenosti vás obou i řadu let, pokud vám je fuk, že váš milenec pravděpodobně souloží i se svou manželkou, a pokud se ona o vás nedozví.

Pro partnerský vztah pohroma

Pokud jste si ženáče vybrala za svou životní lásku, časem se zřejmě nevyhnete žárlení na jeho manželku. Pak se nabízejí dvě cesty: první je truchlivý úděl milenky, která tiše trpí, protože se svou láskou nikdy nebude trávit Vánoce a zřejmě ani nepojede na delší dovolenou. A budete se sžírat, že jste na vedlejší koleji a tiše doufat, že se to někdy změní.

Nebo začnete o svého milence bojovat. V tomto případě si musíte se svým svědomím vypořádat fakt, že komplikujete život jeho dětem a jejich matku psychicky mučíte. Může se vám podařit vítězství, ale taky vás může potkat porážka. Něco jiného je totiž milenku dopovat sliby o rozvodu, než ho opravdu uskutečnit. Málo platné, statistiky hovoří jasnou řečí: pánové žádost o rozvod podávají neradi. Oni nesnášejí komplikace a neradi něco sami řeší. A milenku, která na ně začne tlačit, často ve jménu své rodiny opouštějí.

foto : pixmac.cz