Jana Budař si nechal namlátit!

Podivný byznysmen Pravda je, že herec je právě zaneprázdněn natáčením nového filmu Czechmademan režiséra Tomáše Řehořka, který na sebe vloni upozornil skvělým filmem Piko. Natáčení nové svižné černé komedie s názvem Czechmademan je právě v polovině a Jan Budař v hlavn


Podivný byznysmen

Pravda je, že herec je právě zaneprázdněn natáčením nového filmu Czechmademan režiséra Tomáše Řehořka, který na sebe vloni upozornil skvělým filmem Piko.

Natáčení nové svižné černé komedie s názvem Czechmademan je právě v polovině a Jan Budař v hlavní roli podivného byznysmena Jakuba Vrány prozatím figuruje v každé scéně. Kromě zmíněných prostředí se natáčelo také v bordelu, na dostizích v Chuchli, v pražském Buddha-Baru a nyní má štáb namířeno do Mnichova, a dokonce na týden do Šanghaje!

Dostal „přes hubu!“

Režisér Řehořek vyhlásil, že na place platí zákaz větičky: „To nejde!“, takže celý štáb kmitá bez reptání! Budař sice obstojně hovoří anglicky, ale kvůli roli musí zvládnout také čínštinu, musí hrát na tahací harmoniku a také šňupat koks! Tak jako to praví byznysmeni dělají! A scénář předepisoval, že si dokonce musí, chudák, nechat namlátit od „nefalšovaných“ Dagestánců, protože režisér trval na tom, že tahle bitka musí působit skutečně věrohodně!

Hraje i Václav Havel

O překvapení, drama, situační humor a akční komiku nebude nouze, jak se na správnou černou komedii patří! Vedle Jana Budaře se ve filmu objeví řada dalších známých herců a hereček, a někteří v rolích, ve kterých byste je rozhodně nečekali, např. Martin Písařík, Milan Šteindler, Kateřina Brožová, Petr Čtvrtníček či Ester Kočičková. Epizodní roli dokonce přijal i exprezident Václav Havel! Premiéra se chystá na 27. dubna 2011, takže vydržte a pak se jděte pobavit do kina!

www.ivavondrova.cz

Foto: Jiří Eyberger a Jiří Lédl