Líbí se mi kolegyně - jsem bisexuální?

Líbí se mi kolegyně - jsem bisexuální?


Zkusit to ještě nic neznamená

Bisexualita (bi = dvojitý, sexus = pohlaví) je typ sexuální orientace k jedincům obou pohlaví v přibližně stejné míře. Pojem označuje nevyhraněnou pohlavní orientaci mezi homosexualitou a heterosexualitou. Bisexualita je sexuální orientace, která se za příznivých okolností projevuje schopností vytvářet plnohodnotný citový vztah
s osobou nebo osobami jak opačného, tak stejného pohlaví. Někdy není motivací k bisexuálním hrátkám ani tak přitažlivost jako spíše touha po dobrodružství, po experimentování, po něžnostech a také obyčejná lidská zvědavost. To, že si vyzkoušíte sex se ženou, z vás ještě nedělá bisexuálku. Jde jen o výstřelek, po kterém sama zvážíte, co a jak dál. A budete mít jasno.

Partnera z toho vynechejte

Pokud se chystáte k tomuto experimentu, rozhodně se s tím nesvěřujte svému partnerovi. Buďte opatrná. První, co ho může napadnout, je sex ve třech. Není jisté, jestli vás sex ve třech vynese na vrchol erotického blaha, anebo vám zničí vztah. I kdyby se váš partner spokojil s rolí pouhého diváka, do hry může vstoupit žárlivost. Mnohem lepší bude, když si milování se ženou vyzkoušíte v soukromí.