Ondřej Vetchý obdivuje práci bachařů!

Kontroverzní role „Když mě vedli v želízkách na rukou a zavřeli za mnou mřížované dveře, měl jsem velmi stísněné a nepříjemné pocity. Byl jsem v šoku, což ostatně scénář předepisoval, takže jsem to hrál asi dost věrohodně,“ řekl herec, který si ve snímku zahrál


Kontroverzní role

„Když mě vedli v želízkách na rukou a zavřeli za mnou mřížované dveře, měl jsem velmi stísněné a nepříjemné pocity. Byl jsem v šoku, což ostatně scénář předepisoval, takže jsem to hrál asi dost věrohodně,“ řekl herec, který si ve snímku zahrál kontroverzní roli uznávaného lékaře Tomáše obviněného ze závažného zločinu – pohlavního zneužití nezletilé pacientky.

Duo Hřebejk & Jarchovský

Absurdnímu obvinění odmítají věřit Tomášovi blízcí v čele s jeho švagrovou Lídou (Aňa Geislerová), ovšem výpověď mladičké „lolitky“ Olinky (Anna Linhartová, dcera herečky Jitky Asterové) zní tak věrohodně…

Příběh o tom, jak rychle se můžete ocitnout z vrcholu na dně a jak velkou a spalující sílu může mít „nenaplněná“ láska natočil režisér Jan Hřebejk, scénář napsal Petr Jarchovský. Je to jejich desátý společný film.

Psychologická detektivka

Příběh inspirovaný několika skutečnými událostmi zabrousí i do českého brutálního podsvětí a odkryje tak témata, o nichž se dočtete převážně v černých kronikách. Detektivka a psychologické drama v jednom nabízejí napínavou podívanou a lidské osudy, které vás strhnou natolik, že na film - jak doufá sám režisér Jan Hřebejk – dlouho nezapomenete.

Návrat Luďka Munzara

Ve filmu si po letech zahrál také Luděk Munzar. „Moc si cením toho, že mě pan režisér přizval ke spolupráci. Byli na mě všichni hodní, nabídli mi kávu a polévku zdarma a ještě jsem si užil postelovou scénu s Aňou Geislerovou,“ usmíval se pan Munzar při narážce na scénu, kdy ho Aňa coby filmového starého tatínka ukládá do peřin.

Více o filmu si můžete přečíst na www.ivavondrova.cz

Foto: Bontonfilm