Lokality jako stvořené pro líbánky: Z té romantiky kolem si na vás počíhá novomanželské štěstí!

Lokality jako stvořené pro líbánky: Z té romantiky kolem si na vás počíhá novomanželské štěstí!

Máte v plánu nejenom veselku, ale stále se pořád nemůžete rozhodnout, kde strávíte první dny v manželství? Máme exkluzivní tipy jak na exotické, tak evropské destinace. Nechejte se námi nechat inspirovat a vydejte se s láskou objevovat svět. Je totiž rozhodně co! Maledivy


Máte v plánu nejenom veselku, ale stále se pořád nemůžete rozhodnout, kde strávíte první dny v manželství? Máme exkluzivní tipy jak na exotické, tak evropské destinace. Nechejte se námi nechat inspirovat a vydejte se s láskou objevovat svět. Je totiž rozhodně co!

Ocean blue:

Maledivy – Ách ty scenérie

Pokud toužíte po neskutečně krásných plážích s bílým pískem, do kterých se vkusně zakusují azurově tyrkysové vody Indického oceánu, tak na Maledivách se vám bude líbit. Navíc tato destinace rozhodně přeje relaxaci strávené na lehátku se vším, co k tomu patří.Atol, na kterém se vesměs nachází jen jeden hotelový komplex, projdete křížem krážem za chvilku, a pokud si nevyberete z nabídky výletů, můžete strávit den v  bungalovu nad vodou, odkud si můžete skočit rovnou do moře. Fantastický je Ari Atol, kde zakusíte skvělé potápění se žraloky a pohádkový podmořský svět. V případě, že chcete kombinovat jak romantiku, tak čilý ruch, směřujte prožít sluneční dny na atolu Malé. Na jihu vás obklopí rajský klid, kdežto na severu je prostor pro zábavu všeho druhu. A ujít si nenechejte profláknutou pláž Banyan Tree Island, budete nadšeni. Seychelles, Indian Ocean:

Seychely  vám nedají zapomenout

Rozprostírají se ve vodách Indického oceánu a tu spanilost, co tady panuje, by člověk jenom stěží pohledal. Tropické pralesy, hučící vodopády, rajské pláže jako z reklamy, a to do slova! Určitě si nenechejte ujít ostrov La Digue, kde jako jediné na světě rostou největší kokosy coco de mer. Mimo jiné vám učaruje pláž Anse Source d´Argent, hřbitov, kde našli věčný klid obávaní piráti a plážová idyla, co prostě nemá široko daleko ve světě konkurenci.

Když toužíte spatřit Karibik

Pokud koulíte zraky směrem ke Karibskému moři, ale nevíte, který z ostrovů si vybrat, rozhodně můžeme doporučit famózní Dominikánskou republiku, jejichž místní pláže jsou zapsané v UNESCO. Proslula pozorování velryb, láká na likér Mama Juana, vodopád El Limón a prostě je z této oblasti hitem číslo jedna. V případě, že se chcete přiučit tanců, směřujte váš let na Kubu a při té přiležitosti nevynechejte ostrovy Cayo Coco. No a jestli vám nedá spát utajená civilizace Mayů, nekompromisně musíte do Mexika. “West Coast is the Best Coast! Lefkada, Greece Repost @bookonin ・・・ #FlyBlogg #Fly_Blogg”:

Kam v Evropě?

- Řecký ostrov Lefkáda nabídne pláže podobné těm, co jsou v Karibiku. Akorát cena je mnohem příjemnější a dělí vás od té krásy jen dvě hodiny letu. Mimo jiné doporučujeme i Krétu a s ní i návštěvu ostrůvku Santorini. Tady se totiž odehrávají ty nejkrásnější západy slunce ve vesničce Oia na světě. - Kypr je ostrov lásky a romantiky, který má stále sluneční počasí a pláže ohodnoceny modrými vlajkami. - A pokud vás láká Afrika, ale přitom nechcete zbytečně riskovat. Tak se vydejte na Kanáry. pinterest.com