Elektrokolo – levná, rychlá a stylová doprava po městě

Navíc je ověřeno, že v porovnání s jinými typy městské dopravy v denní špičce je pohyb na elektrokole (po centru Prahy) asi čtyřikrát rychlejší než jízda autem a třikrát rychlejší než MHD.Baterii z elektrokola je možné vyjmout a dobít ze standardní elektrické sítě za 2


Navíc je ověřeno, že v porovnání s jinými typy městské dopravy v denní špičce je pohyb na elektrokole (po centru Prahy) asi čtyřikrát rychlejší než jízda autem a třikrát rychlejší než MHD.
Baterii z elektrokola je možné vyjmout a dobít ze standardní elektrické sítě za 2–4 hodiny kdekoli, kde je k dispozici zásuvka. Pak energie vydrží až na 60 km pohodlné jízdy i v kopcovitém terénu.

Není nic lepšího, než si elektrokolo vyzkoušet.
I nyní, v prosinci, se kdykoli zastavte na testovací jízdu v showroomu elektrokol v Praze – v Holešovicích, Dejvicích nebo Libni, případně u kteréhokoli ze 40 partnerů po celé ČR.

A navíc pro čtenářky serveru dokonalážena.cz nabízíme až do konce prosince dárkový poukaz na výpůjčku elektrokola na celý víkend s 50% slevou. Stačí pouze obsluze v showroomu sdělit, kde jste se o této nabídce dozvěděla.

Foto: ekolo.cz