NOVÁ RUBRIKA! Napište příběh a vyhrajte dárek!

Záměrně vybíráme příběhy kratší, které můžete číst u kávy nebo o přestávce při práci, a hlavně takové, které nás zaujmou díky svému citovému náboji, vtipu, tajemství nebo dobrému nápadu.Nejlepším učitelem života je sám život, říká se - a vy sama dobře víte,


Záměrně vybíráme příběhy kratší, které můžete číst u kávy nebo o přestávce při práci, a hlavně takové, které nás zaujmou díky svému citovému náboji, vtipu, tajemství nebo dobrému nápadu.
Nejlepším učitelem života je sám život, říká se - a vy sama dobře víte, že sdílené pocity a prožitky pomáhají znásobit radost a také leckdy překonat problém, který člověka, když ho prožívá sám, zbytečně tíží.

Napište nám svůj příběh, podělte se o humorný, pocitový, vztahový, milostný nebo záhadný zážitek s ostatními čtenářkami. Nejčtenější příběh měsíce odměníme kosmetickým nebo jiným dárkem!

Jak se stanete spisovatelkou?
Napište své vyprávění v délce jedné až dvou stran formátu WORD a odešlete ho na adresu pribehy@dokonalazena.cz. Redakce DŽ si vyhrazuje právo nejzajímavější příběhy vybrat a uveřejnit je na www.dokonalazena.cz v rubrice PŘÍBĚHY. Odesláním svého příběhu souhlasíte jako autorka textu s redakčními stylistickými úpravami, které se pochopitelně nebudou týkat děje ani zúčastněných postav.

V prosinci můžete vyhrát:

DÁRKOVÝ BALÍČEK RYZE PŘÍRODNÍ KOSMETIKY ALPIENNE (třezalkové pleťové mléko, koupelovou sůl z alpské borovice limby a přírodní mýdélko s výtažkem měsíčku lékařského).
Více o kosmetice z rakouských Alp najdete na www.kamenny-olej.cz

(pic)
Foto: www.pixmac.cz a archiv