Dana Batulková nafotila akty

Žádné faldíky! Žádné faldíky ani výrazné vrásky její perfektně vypracované tělo nehyzdí. Sama herečka, která si v životě prošla několika tvrdými zkouškami, jako jsou požár rodinného domu a zrada jejího prvního muže, herce Davida Prachaře, se netají tím, že každá t


Žádné faldíky!
Žádné faldíky ani výrazné vrásky její perfektně vypracované tělo nehyzdí. Sama herečka, která si v životě prošla několika tvrdými zkouškami, jako jsou požár rodinného domu a zrada jejího prvního muže, herce Davida Prachaře, se netají tím, že každá tvrdá zkušenost ji v podstatě posílila. „Díky rozvodu jsem se víc osamostatnila, začala se spoléhat víc sama na sebe a ověřila si, že zvládnu věci, které bych předtím ze strachu ani nezkoušela zvládnout…“ říká a přidává svůj recept na dobrou kondici a přirozený půvab: snažit se myslet optimisticky a víc se na svět usmívat.

Holky z kalendáře
Fotku jejího aktu můžete vidět v unikátním kalendáři, který vydalo Divadlo ABC jako součást propagace na nové divadelní představení s názvem Holky z kalendáře. Hra vypráví příběh šesti starších žen z anglického venkova, které se rozhodly nafotit kalendář aktů pro charitativní účely. Nutno dodat, že jádro příběhu vychází ze skutečné události. Po vzoru odvážných anglických dam se pak s podobnými kalendáři „roztrhl pytel“, ale proč ne, pokud mají výnosy z prodeje posloužit dobré věci?

Představení Holky z kalendáře bude mít premiéru v Divadle ABC v březnu 2011.

Nahé herečky
V českém kalendáři najdete kromě Dany Batulkové ještě akty zralých a odvážných hereček Veroniky Gajerové, Jitky Smutné, Radky Fidlerové, Kateřiny Macháčkové a Lenky Termerové. Snímky nafotila Lenka Sochorová, a pokud chcete vnady našich předních hereček obdivovat doma, můžete si kalendář objednat na webových stránkách www.mestskadivadlaprazska.cz. Anebo můžete kalendář věnovat jako originální dárek někomu pod stromeček!

(ivavo)
Foto: archiv Divadla ABC