Buďte bohyní bronzu!

Za pár dní se chystáte na ples, máte nové šaty s volnými zády, ale pod nimi bledou kůži. Do Egypta kvůli bronzové pokožce nepoletíte, soláriím se vyhýbáte a po samoopalovacím krému jste měla posledně kůži jako chameleon. Co teď? Existuje vůbec nějaká zdravá, bezpečná,


Za pár dní se chystáte na ples, máte nové šaty s volnými zády, ale pod nimi bledou kůži. Do Egypta kvůli bronzové pokožce nepoletíte, soláriím se vyhýbáte a po samoopalovacím krému jste měla posledně kůži jako chameleon. Co teď? Existuje vůbec nějaká zdravá, bezpečná, příjemná a krásná opalovací metoda?

Dokonalé opálení do druhého dne
Opálená pokožka vypadá paradoxně zdravěji, i když zdravější je právě ta světlá. Jenže kdo by šel na ples s odhalenými vybledlými rameny? Možná vás už napadlo vyzkoušet samoopalovací mechanický nástřik, ale nechce se vám riskovat, že vaše „opálení” nebude úplně dokonalé. Při ručním sprejování záleží na kvalitě trysek, způsobu a rychlosti otáčení těla, na samoopalovací látce, zkušenostech a šikovnosti obsluhy...
Našli jsme pro vás jiné řešení. Podobné, a přece jiné. Chytrý způsob, jak na čas obelstít přírodu a získat barvu i sebevědomí snědé Kleopatry. Nové metodě se říká „kosmetické opalování” a představuje zdravou alternativu nebezpečného opékání se na slunci.

Jeden nástřik místo 5 návštěv solária
Vstoupíte do prosklené automatické kabiny podobné vertikálním soláriím, necháte automat, aby zmonitoroval každý centimetr vašeho těla a určil potřebné množství a směr nástřiku. Chvíli počkáte, dokud se vaše pokožka nevyhřeje na potřebnou teplotu, a pak už jen zmáčknete tlačítko. Během 40 vteřin, kdy vás rovnoměrně otáčí rotující podlaha, se na vás snese velmi jemná mlhovina samoopalovací tekutiny. Zasáhne cíleně, přesně a rovnoměrně celou plochu vašeho odhaleného těla a celý proces se zase automaticky ukončí.
Za pět minut získáte základ pro barvu, která bude intenzitou srovnatelná s pěti návštěvami v soláriu. Ráno budete krásně bronzová a dokonalé opálení s přirozeným odstínem vám vydrží až čtrnáct dní.

Výhody automatického nástřiku:

  • naprosté soukromí během samoopalovacího procesu
  • nehrozí vdechnutí samoopalovací látky
  • tekutina se nelepí a má velmi příjemnou vůni
  • automatický „rádce” v kabině vám napoví, co máte udělat
  • vyvarujete se chyb způsobených lidským faktorem při ručním nástřiku
  • vaše opálení bude perfektní a rovnoměrné


Tváří „kosmetického opalování“ se stala Renata Langmannová, Česká Miss 2006

(pic)
Foto: www.provocative-beauty.cz