Malá brusinka zabrání velkým problémům

Malá brusinka zabrání velkým problémům


Infekce močových cest má ve většině případů na svědomí tyčinková bakterie E. coli (Escherichia coli), která je sice užitečná při trávicích procesech v tlustém střevě, ale když se objeví v močovém ústrojí, je zle. Usadí se na sliznici, a pokud se začne množit, může způsobit zánět a ohrozit i ledviny. Stane se to i při nejpřísnější hygieně aspoň jednou v životě snad každé ženě: po prochladnutí, sexuálním stykem, neopatrností…

Muži jsou na tom lépe
Oproti mužům máme my ženy dvě anatomické nevýhody: krátkou močovou trubici a její blízkost u konečníku. Bakterie se tím pádem mnohem snadněji dostanou tam, kam nemají, a začnou škodit. K nejohroženějším skupinám patří těhotné ženy a diabetičky - musí být proto k příznakům infekčního onemocnění močových cest obzvlášť opatrné.

Co pomůže?
Vždycky je lepší dbát na prevenci, než se trápit bolestí, chodit k lékaři a užívat antibiotika. Takže pocítíte-li při močení nepříjemné pálení nebo řezání, začnete chodit častěji na toaletu, nebo dokonce objevíte v moči stopy krve, rovnou zvyšte denní příjem tekutin a začněte užívat brusinkové tablety. Dvě denně dodají vašemu tělu 800 mg koncentrovaného přírodního extraktu, což odpovídá konzumaci 20 000 mg čerstvých brusinek.

Brusinky jako ochrana močových cest
Brusinky mají schopnost zabránit tomu, aby se nebezpečné tyčinkové bakterie usadily na sliznici močového měchýře. Jsou sice drobné, ale bohaté na vitaminy, minerály, stopové prvky, organické kyseliny i vlákninu a patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům.

Přírodní extrakt z brusinek Naturvita neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani aromata a má řadu účinků:

  • potlačuje vznik zánětu močového měchýře a močových cest
  • zmírňuje bolesti, omezuje pálení a svědění
  • příznivě ovlivňuje pH sliznice močových cest, pomáhá potlačit důsledky inkontinence – zbavuje moč zápachu
  • pozitivně působí při zánětu žlučových cest
  • působí jako antidiabetikum

 

 

Více informací najdete na www.naturvita.cz.

 

 

 

 

(komerční prezentace)