Veronika Žilková: občas sprásknu čokoládu a pak dva dny nejím

"Miluji sladké. Byla jsem strašně ráda, že jsem mohla hrát v prostředí cukrárny, protože ta vůně sladkého mi byla příjemná," prozradila nekonformní herečka. Jak to dělá, že je tak štíhlá?Od příprav na StarDance je Veronika ale tak hodně štíhlá, až to vypadá, že s


"Miluji sladké. Byla jsem strašně ráda, že jsem mohla hrát v prostředí cukrárny, protože ta vůně sladkého mi byla příjemná," prozradila nekonformní herečka.

Jak to dělá, že je tak štíhlá?
Od příprav na StarDance je Veronika ale tak hodně štíhlá, až to vypadá, že snad ani nejí. A to o sobě prohlašuje, že si mlsání nezakazuje: "Občas si koupím čokoládu, celou ji okamžitě sežeru, ale pak kvůli tomu dva dny nejím, jak se stydím."
Jak herečka přiznává, má tak početnou rodinu, že ani někdy neví, kolik se jich doma sejde. A dodává, že pravidelně peče sladké: "Nejčastěji dělám k snídani lívance, ale to jich musí být plné tři mísy. A pak často buchtičky se šodó, ty mají děti moc rády. A také občas večer zadělám těsto, které dám do ledničky, ono přes noc nakyne, a ráno napeču čerstvé rohlíky," líčí Veronika.
A kdo by si myslel, že její dcera Agáta Hanychová (25) do kuchyně ani nevstoupí, ten by se prý pořádně zmýlil. "Agáta peče od deseti let výborné vánoční cukroví. Ale já ho nemám ráda, tak ho nedělám," dodává Žilková.

Třináctidílný rodinný seriál autora Jana Míky a režiséra Dušana Kleina se blíží na televizní obrazovky. Uvidíte v něm oblíbenou Ivu Janžurovou, Naďu Konvalinkovou, Janu Štěpánkovou a další herečky a herce. Manželem Veroniky Žilkové bude Jan Hrušínský.

Text a foto: KORZO