Kranking: kalorie a tuky spalujte s grácií

  Že nevíte, o co jde? Kranking nabízí zcela originální program s fyzickými i psychickými prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Revoluční novinka ve fitness Tento nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning programu, zlepšuje aerobn


 

Že nevíte, o co jde? Kranking nabízí zcela originální program s fyzickými i psychickými prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

Revoluční novinka ve fitness
Tento nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning programu, zlepšuje aerobní kapacitu a sílu horní poloviny těla, především zádových a břišních svalů. A co je neméně důležité, spaluje zároveň vysoké množství kalorií. Dalo by se říct, že se jedná o spinning pro horní polovinu těla. A ačkoliv jde o skupinové cvičení, je plně individuální a každý si může regulovat intenzitu tréninku podle vlastních pocitů nebo srdeční frekvence.

Extra rychlé spalování
Kranking pomáhá spálit více kalorií zapojováním horní poloviny těla, využitím více kyslíku pro svaly a možností spalovat tuk efektivněji. Dalším vedlejším efektem je zrychlení metabolismu po tréninku, čímž se zvyšuje posttréninkový energetický výdej.
„Hned po prvním vyzkoušení téhle novinky jsem věděla, že je to něco naprosto úžasného. Kranking pomůže zlepšit kondici nejen běžným klientům, ale i vrcholovým sportovcům nebo handicapovaným lidem,“ uvedla Lucie Šenková, klub manažerka I´M FIT Wellness Fitness v pražské Galerii Fénix, které přišlo v Praze s tréninkovým programem jako první.

Trénovat smí jen fitness profesionál
Stejně jako u jiných skupinových lekcí i u krankingu velmi záleží na instruktorovi a motivaci, kterou vám dokáže dodat. Vybírejte proto pečlivě a vždy zvolte jen lektora, který má oficiální certifikát pro vedení lekcí krankingu.

Proč zajít na kranking?

  • Nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad

  • Je to ideální cvičení pro rychlé spalování kalorií

  • Je plně využitelný i pro jedince, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík

(dd)
Foto: www.imfit.cz