Moderátorka Gavriely má nového ochránce

Děti Martiny Gavriely, devítiletá dcera Jessica a sedmiletý syn Antonio jsou z rodinného přírůstku nadšení. „Je to rasa, která se hezky chová k dětem a má je ráda. To byl jeden z důvodů, proč jsme si pejska vybrali. Retrívra jsem už kdysi měla a mám s ním jenom dobré zkuše


Děti Martiny Gavriely, devítiletá dcera Jessica a sedmiletý syn Antonio jsou z rodinného přírůstku nadšení. „Je to rasa, která se hezky chová k dětem a má je ráda. To byl jeden z důvodů, proč jsme si pejska vybrali. Retrívra jsem už kdysi měla a mám s ním jenom dobré zkušenosti,“ prozradila moderátorka. Pejska pojmenovali Guru, protože podle jejího názoru má každý mít svého guru: „Tak já mám tohoto krasavce,“ vysvětlila.

Malý bodyguard už chodí do práce
Svého nového čtyřnohého přítele teď bere Martina i do práce. Občas se mu ve studiu podaří nečekaně zpestřit natáčení pořadu, který panička moderuje. Naštěstí ale našla Martina pochopení u své nadřízené, která má také dva pejsky. „Je to tam jako v psím útulku, ale nikomu to nevadí. Nejdůležitější teď bude naučit Guru dělat loužičky venku. Zatím mu to ještě moc nejde, takže jsme pořád v pohotovosti,“ říká.

Mazlík, nebo hlídač?
Do péče o mazlíčka chce také víc zapojit své děti, aby si zvykly se starat, když chtějí doma zvířátko. „Guru si tak k dětem získá krásný vztah a mně zase ubude trochu povinností,“ nastínila moderátorka výchovný plán. „A až vyroste, bude mi dělat ochranku. Zatím respekt opravdu nebudí,“ dodává s úsměvem. Ale svého guru si už teď patřičně hýčká. Ze specializovaného obchodu se psími doplňky odešla ověšená pelíškem, vodítkem, obojkem, hračkami a pamlsky. Dokonce mu pořídila i několik psích oblečků. Guru se při tom nechal trpělivě převlékat a ostatní nakupující bavil pózováním jako modelka. Aby ovšem štěně vědělo, jak se mu bude v pelechu odpočívat, muselo si ho napřed i vyzkoušet. A že je pro něj ideální, bylo jasné během chvilky, protože v pelíšku sladce usnul.

(bk)
Foto: ROGZ/hermína