Pomozte svým očím k lepšímu vidění

Pomozte svým očím k lepšímu vidění


Svým očím dáváme zabrat: nejen tím, že přes den pracujeme u počítače a večer se díváme na televizi. Škodí
i suchý nebo vydýchaný vzduch v místnostech, klimatizace, cigaretový kouř, průvan, prach a UV záření. Kvalitu zraku ovlivňuje také nedostatek tekutin a vitaminů (hlavně vitaminu A).

Pro kvalitní vidění je vitamin A nezbytný
Pokud i vy přetěžujete svůj zrak dlouhodobou prací s počítačem, při řízení automobilu nebo častém sledování televize, pořiďte si doplněk stravy BETAVID+LUTEIN. Působí na oči příznivě díky spojení beta karotenu, luteinu a přírodních látek obsažených v extraktu z borůvek a vinných slupek. Beta karoten (provitamin A) je důležitým a naprosto bezpečným zdrojem vitaminu A a spolu s luteinem chrání oční sítnici před působením volných radikálů.

Všechny účinné látky jsou přírodního původu ve formě extraktů. BETAVID+LUTEIN neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Je mimořádně vhodný při přecitlivělosti očí na světlo a při ochraně v extrémních podmínkách (pobyt na ostrém slunečním nebo umělém osvětlení). Účastní se ale také řady jiných důležitých mikrobiologických procesů.

Jedno balení obsahuje 60 tablet – děti od 3 let užívají 1 tabletu denně, dospělí 2 tablety denně.
Více informací najdete na www.naturvita.cz.

Co ještě můžete udělat pro lepší zdraví svých očí?

  • Při práci u počítače nebo řízení auta více mrkejte (po 10 vteřinách) a dělejte krátké pauzy (po hodině práce 5 minut odpočinku)
  • Nezdržujte se v zakouřeném prostředí
  • V létě i v zimě na horách chraňte zrak před UV zářením slunečními brýlemi
  • Dostatečně pijte vodu nebo bylinné čaje
  • Jezte zeleninu a ovoce s dostatečným množstvím betakakarotenu: rajčata, zelí, mrkev, špenát, brokolici, avokádo nebo cukrový meloun
  • Denně si podle chuti dopřávejte dýňová a slunečnicová semínka

 

 

 

 

(dž)

zdroj: www.naturvita.cz