Oholit hokejistu? Zkusím to, řekla Andrea Verešová

Tváří Roberta Reichla se mihl stín pochybnosti, ale pak už se ostřílený hokejista (a bývalý kapitán české reprezentace) jen usmíval. Aby ne, když se ho ujala tak půvabná modelka! Krouživou masáží nanesla na jeho tvář holicí pěnu a pak ji několika tahy holicího strojku odst


Tváří Roberta Reichla se mihl stín pochybnosti, ale pak už se ostřílený hokejista (a bývalý kapitán české reprezentace) jen usmíval. Aby ne, když se ho ujala tak půvabná modelka! Krouživou masáží nanesla na jeho tvář holicí pěnu a pak ji několika tahy holicího strojku odstranila i s jeho dvoudenním strništěm.

Strojek pro denní holení
Hokejová legenda Reichel se totiž stal tváří holicího systému Gillette určeného pro muže s citlivou pokožkou. „Hledal jsem ohleduplný strojek, který bych mohl používat každý den, protože kombinace sportu a častého holení pokožce moc neprospívá. No a s Gillette Fusion Cool White jsem spokojený - holení je příjemnější a zarudnutí se nekoná,“ pochvaloval si hladce oholený olympijský vítěz z Nagana.

Chlapa jsem holila poprvé...
"...a docela mě to bavilo," smála se Andrea. "Nebylo to hlavně vůbec těžké, protože tenhle strojek je k pokožce opravdu velmi šetrný. Ani jsem neměla strach, že Robertovi ublížím.“
Svůj úkol zvládla modelka s jemnou elegancí a lehkostí. Prý díky tomu, že má letitou zkušenost se svým dámským strojkem na holení nohou. A jaké vousy má Andrea na mužích nejraději? "Záleží na celkovém vzhledu," zamyslela se. Její muž (Daniel Volopich) se prý holí podle nálady a situace. Někdy má tvář úplně dohladka, a jindy ji nechá ledabyle zarostlou. "Líbí se mi obojí," přiznává Andrea," ale vousy chlapům vážně nezávidím!"

Text a foto: (pic)