Při sexu odhoďte komplexy!

Při sexu odhoďte komplexy!

Neumíte se při milování uvolnit, takže z něj nic moc nemáte? Možná za to může vaše hlava, která si uvědomuje nedokonalosti těla. Zapomeňte na svoje strije, velký zadek, špíčky na břiše nebo malá prsa.


Když dáte najevo, že se cítíte jako sexbomba, vašemu partnerovi se zatmí před očima a bude vás za ni opravdu považovat.

Kdo by nechtěl při sexu vypadat dokonale! Proto se až příliš často (a zbytečně) obáváme o svůj vzhled. Ale nenechte si zničit sex tak nedůležitými věcmi. Ať už nemáte ráda kteroukoliv část svého těla, nezapomínejte na jedno – nejste v tom sama.

Sebedůvěra je největší afrodiziakum

Díky pozitivnímu sebehodnocení budete mít sexuální život dokonalý. a tak si v posteli přestaňte uvědomovat, která poloha zdůrazní vaši nedokonalost, nehlídejte se a nechte se unášet vášní. Jen tak si intimní chvíle pořádně užijete a váš partner bude v sedmém nebi. Celkem vzato, než přijde na věc, on už stejně tvar vašeho těla zná i s jeho nedostatky. A přesto po vás touží a chce se s vámi milovat!

Když se špatně cítíte, pak i špatně vypadáte

Vždycky věřte intimním komplimentům svého partnera a přijímejte je. Nemluvte o tom, jak moc nesnášíte své tělo a co je na něm špatného. Když budete na svou nedokonalost upozorňovat, partnera časem otrávíte. On vás totiž vidí jako krásnou a přitažlivou, a proto po vás touží! Neberte mu jeho představy neustálým projevováním nespokojenosti se svou postavou. Nějakou dobu vás sice bude přesvědčovat, že jste pro něj dokonalá, ale když to nepřijmete, přestane vás tak vidět. A začne si uvědomovat to, co mu vnucujete. A ještě něco: staletími je prověřený psychologický efekt: pokud se špatně cítíte, pak i špatně vypadáte. Zapamatujte si starou moudrost a začněte se mít víc ráda. I se svými „vadami na kráse.“ Víte přece, že i modelkám na obálkách časopisů, kterým závidíte, pomáhají k dokonalosti grafici u počítačů.

 

 

 

(eh)