Daniel Hůlka: Chtěl bych dítě

Staromládenecký život už charizmatického zpěváka omrzel . Ačkoliv ženy na něj doslova letí, on prý stále nemůže najít tu pravou. Dvaačtyřicetiletý Dan se nedávno nechal slyšet, že už je načase, aby se usadil a zplodil potomka. "Do kočárků sice nenahlížím, ale dítě


Staromládenecký život už charizmatického zpěváka omrzel . Ačkoliv ženy na něj doslova letí, on prý stále nemůže najít tu pravou.

Daniel Hůlka Chtěl bych dítě1

Dvaačtyřicetiletý Dan se nedávno nechal slyšet, že už je načase, aby se usadil a zplodil potomka. "Do kočárků sice nenahlížím, ale dítě bych chtěl," řekl zcela vážně. A s lítostí v hlase připomněl, že snad už všichni jeho kolegové děti mají. On sám se o potomka neúspěšně pokoušel se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Tu ale dvakrát opustil a teď si ještě vymínil, že s ní nebude stát ani na jevišti.

Dám si inzerát!

A jak chce představitel Draculy a Barona Prášila svou osamělost řešit? "Uvažoval jsem i o tom, že si dám inzerát na seznámení," prozradil ochotně. A se šibalským úsměvem hned pokračoval: "Jen nevím, jestli se mám vychválit, nebo naopak napsat, že jsem úplně nemožný. Třeba bych pak našel nějakou, která má opravdu zájem a nehledá jen chvilkové povyražení," zamyslel se. Jenomže věrnost opravdu není Danielovou silnou stránkou. Své o tom vědí a nerady na to vzpomínají například jeho exmanželka - tanečnice Libuška Vojtková nebo herečka Tereza Duchková. Ta si po rozchodu se záletným Danem našla lásku v Belgii a opustila slibně rozjetou kariéru v Česku.

A že by nějak změnil své chování, nechal se omladit a shodil šedivou hřívu?

"Ne, tak to opravdu ne. Vlasy si už barvit nebudu. Ale ženy upozorňuji, že už jsem jiný, zmoudřel jsem…" dodal Hůlka zcela vážným tónem. Text a foto: KORZO [clear] [gallery ids="11451,11450,11449"]