Román pro muže: Donutil mrznul, Vladyka si lebedil!

Komediální adaptace románu Michala Viewegha natočená podle jeho vlastního scénáře měla premiéru v kinech minulý týden. Jak si natáčení v Tatrách užívali herci a herečky v hlavních rolích? Mirek Vladyka: „Fascinovalo mě wellness“ I když hraju takového ťunťu, no


Komediální adaptace románu Michala Viewegha natočená podle jeho vlastního scénáře měla premiéru v kinech minulý týden. Jak si natáčení v Tatrách užívali herci a herečky v hlavních rolích?

Román pro muže Donutil mrznul, Vladyka si lebedil

Mirek Vladyka: „Fascinovalo mě wellness“

I když hraju takového ťunťu, normálního, nepříliš průrazného muže, který neměl v životě moc štěstí a navíc umírá, natáčení jsem si dokonale užil. Když jsme natáčeli v hotelu Kempinski na Štrbském plese, fascinovalo mě to nádherné lázeňské a wellness centrum. Přímo z bazénu jsem koukal na vrcholky hor, to byla nádhera! Neumím se moc pohybovat v luxusním prostředí, ale velmi rychle jsem si zvykl. Tedy mě by asi nebavilo dlouho takhle žít, ale není špatný to občas ochutnat.

Táňa Pauhofová: „Striptérka mě baví“

Roli striptérky a vlastně i prostitutky jsem si zahrála s chutí. A jsem za ni vděčná, protože nemám ráda, když herce zaškatulkují do jednoho typu rolí.

Mirek Donutil: „Vadila mi zima!“

Jednoho nabubřelého chlapa už jsem hrál, to bylo ve filmu Pasti, pasti, pastičky Věry Chytilové. Ale tahle role byla jiná, jiný typ, jiné téma, a to mě bavilo. Můj Cyril je mazaný a chytrý, umí si díky své moci vydobýt postavení a mít se dobře. Typický produkt dnešní doby. Natáčení bylo perfektní, až na ty venkovní scény na lyžích. Byla hrozná zima, mráz, a to já špatně snáším. www.ivavondrova.cz Foto: Bontonfilm [clear] [gallery ids="11319,11318"]