Dvě finty pro pánskou intimitu: šňůrka a kapsa

Přesvědčit pány tvorstva, že mají žít zdravě, je téměř nemožné. Ale když jde o pohodlí, bezpečnost a zdraví jejich "mužských zbraní",bývá už šance na úspěch poměrně slušná. Pánové to nemají jednoduché. Když sedí na nekonečných obchodních jednáních, jedou


Přesvědčit pány tvorstva, že mají žít zdravě, je téměř nemožné. Ale když jde o pohodlí, bezpečnost a zdraví jejich "mužských zbraní",bývá už šance na úspěch poměrně slušná.

Dvě finty pro pánskou intimitu šňůrka a kapsa

Pánové to nemají jednoduché. Když sedí na nekonečných obchodních jednáních, jedou dlouho autem, sportují nebo fyzicky pracují, trápí je nedostatečná ventilace v oblasti třísel. A nejen to. Přidává se i špatná regulace teploty a nepříjemné tření. Proto hledají módní návrháři spolu s výrobci textilií funkční pánské prádlo, které by bylo pro muže pohodlné a vyřešilo jejich problémy.

Na fígl přišel - jak jinak - muž

Revoluce v pánském prádle přišla ze severu. Švéd Peter Söderström se chtěl cítit příjemně při jakékoliv fyzické aktivitě a vadilo mu, se na ni z hygienických důvodů nemohl plně soustředit. Proto vyvinul trenky Frigo a rovnou si je nechal patentovat. Oproti běžným trenkám nebo slipům mají ohromnou přednost: speciální všitou kapsu z vysoce prodyšné látky, která chrání intimní partie mužů před nepohodlím. Díky ní jsou genitálie při nošení zafixované na stabilním místě, navíc lehce odtažené a oddělené od těla. Kůže se o sebe neotírá, problémy s pocením ani ventilací nenastanou.

Trumf v kapse

Vynález Frigo patentu posouvá hranice v oblasti pánské hygieny do vyšších sfér. Jeho kvalitu a komfort vyzkoušeli špičkoví sportovci (dálkoví chodci, horolezci, fotbalisté, hokejisté, lyžaři, snowboardisté i běžní turisté), světoví návrháři mu vymysleli design a styl. Dnes už tohle chytré prádlo s puncem luxusu oceňují muži, kteří sportují nebo fyzicky pracují, ale i manažeři a ostatní běžní nositelé. A to nejen kvůli perfektní funkčnosti. Frigo má totiž v kapse ještě jeden trumf a "tahák": barevnou pružnou šňůrku, která utáhne kapsičku a pak frajersky vyčnívá z kalhot. Její barva řadí svého majitele k fanouškům značky. FRIGO je patentovaný vynález, testovaný a vylepšovaný více než pět uplynulých let. Jeho přednosti nejlépe vystihuje latinský význam slova frigo: suchý, chladný. Pro běžné nošení se vyrábí z bavlny, pro extrémní podmínky s přídavkem elastanu a polyamidu. Prádlo výborně drží tvar, odsává pot a chladí. (pic) Foto: www.frigounderwear.cz [clear] [gallery ids="11294,11295,11296,11293"]