Ženy potřebují erotickou dohru

Ženy potřebují erotickou dohru

Umíme si vychutnat předehru, samotný sex, orgasmus, ale co potom? Orgasmem sex nekončí, alespoň pro ženy ne...Doteky a mazlení po vrcholném uspokojení jsou pro ně stejně důležité jako samotný akt. 


Pokud se muž otočí zády poté, co se mu žena celá odevzdala (nebo dokonce usne!), může se žena cítit bezbranně a nešťastně. A přitom by stačila chvilka přitulení a pár hezkých slov... Pánové by měli ještě pár minut odolat útoku hormonů, které jim přinášejí únavu, a dámě svého srdce se věnovat i po milování. Možná i jim to začne být příjemné.

Muži chtějí pochvalu

I muži mají rádi, když jim řeknete, že se vám sex s nimi líbí, nebo ještě lépe, když to sami vidí a poznají. Kdyby si začali myslet, že vás nevzrušují a sex s nimi vás nebaví, budou nejistí. Začnou přemýšlet, co dělají špatně, budou přehánět soustředění a kvalita sexu utrpí. Zvláště když jim místo pochvaly vytknete neobratnost, rostoucí břicho nebo nepochopení... Nedivte se, že je přejde chuť na erotickou dohru. A tak chvalte, protože v lásce je
k pochvale důvod každý den.

Nestyďte se o sexu mluvit

O sexu je dobré si povídat, i když je to často složité. Překonejte ostych a dejte najevo, co se vám líbí a co ne, co vám dělá dobře a po čem toužíte. Je to nejlepší cesta ke kvalitnímu milování. Pak si můžete dovolit nevyzkoušené polohy, experimentování s pomůckami i technikou. Pokud máte vy nebo on chuť na změnu, promluvte si. Hlazení, předehra i samotné milování dostanou jiný rozměr, oba se budete těšit a užijete si i něžné "druhé dějství".

Ženy se milují, muži souloží

Muži preferují hlavně technickou stránku sexu, proto po vlastním uspokojení usínají, aniž by je napadlo chvíle lásky prodlužovat. Ženy ale preferují citové vztahy a pár minut "poté" pro ně mnohdy stejně důležitých jako soulož. A tak by měli partneři hledat kompromis a vyjít si vstříc. Souhra je důležitá hlavně proto, aby pro sebe byli stále žádoucí a společný sex je uspokojoval navzájem.

 

 

(jh)