Prodlužte si opálení

Prodlužte si opálení

Jste z dovolené čokoládově hnědá a chcete svým bronzem oslňovat co nejdéle. Jenže když nebudete opálení přiživovat, do měsíce vybledne. A to přece nechcete! Máme pro vás jednoduchý recept: stačí správně jíst, a budete snědá až do zimy!


Chcete-li si prodloužit opálení, můžete vsadit na tři trumfy: samoopalovací krémy, zvláštní doplňky stravy anebo na třetí a celkem levnou cestu: správnou stravu. Některé potraviny totiž obsahují látky, které působí na barvu kůže. Švestky, játra, mořské řasy, slunečnicová semena a sójové boby jsou nabité mědí, která podporuje tvorbu pigmentu jménem melanin. Ten zabarvuje pokožku dohněda. Dalším „zázračným“ barvidlem je betakaroten (provitamin A). Najdeme ho v mrkvi, listové zelenině, třešních, meruňkách, žlutém ovoci, melounu, avokádu, rajčatech, červené řepě, zelí, špenátu, ale i v mléčných produktech, vejcích, rybím tuku a vnitřnostech, zejména
v játrech. A játra stejně jako dočervena zbarvení mořští živočichové, například krevety, losos, rak či krab, obsahují třetí „prodlužovalo“ našeho opálení – přírodní červené barvivo astaxanthin. Takže, dobrou chuť…

 

Zabraňte odlupování kůže

Pokožka má schopnost výborné regenerace, což se projevuje postupným odlupováním její vrchní části. Tento proces obnovy kůže trvá zhruba 28 dní. Po celou tuto dobu je třeba tělo promazávat krémy po opalování, které neslouží jen k udržení snědého tónu pleti, ale jsou také výživné a pomáhají sluncem vysušené pokožce znovu nabrat sílu. Přípravky by se měly používat pravidelně ráno i večer, aby se nezačaly vytvářet šupinky, které jsou pro váš bronz více než nevítané.

A náš TIP?
Vyzkoušejte t
ělovým balzám SynCare - vyhladí pokožku a prodlouží opálení!

Vydatně hydratuje, viditelně zjemňuje pokožku těla a prodlužuje opálení. Díky lehké konzistenci a velmi jemné parfemaci se ihned vstřebává a pokožku příjemně provoní. 100% kyselina hyaluronová v kombinaci s vitamínem C omlazují a dlouhodobě hydratují pokožku.  Balzám se nanáší po koupeli a je ideálním ošetřením po slunění. Přípravky SynCare je možné zakoupit v lékárnách a kosmetických salonech. Cena přípravku je 425 Kč.

Více na www.syncare.cz.

 

 

 

 

(eh)