Parádní tipy, díky kterým budete vypadat na jedničku nejenom v létě!

Parádní tipy, díky kterým budete vypadat na jedničku nejenom v létě!

Všechny do jedné chceme vypadat skvostně, aby muži toužebně vzdychali a ostatním ženám spadla závistí brada až dolů. Aby se výše uvedená situace naplnila máme pro vás několik vychytaných rad. Takže směle do nich! 


 

Nachytejte bronz ale zdravě!

Máte v plánu frknout v moři? Tak se bez výčitek vyvalte na lehátku, namažte se od hlavy až k patě opalovákem a užívejte si vaši chvilku na slunci s fajnovou knížkou, nebo prostým nicneděláním. Sluncem políbená pokožka prostě lichotí každé postavě, cítíme se pak sexy, přitažlivě a o nějaké to kilčo lehčí, i když je to spíše optický klam. Navíc když se vrátíte od moře, budete mít kromě sexy bronzového nádechu také jiskru v oku, líbivě vyšisované kadeře a vaše duše budou radostí létat mezi nebem a zemí.

 

Nehty to poreferují za vás

Máte v plánu vyrazit na rande, nebo jenom tak s kamarádkou na kafé? Před tím nejenom zkoukněte váš odraz v zrcadle, ale také si posviťte na vaše drápky. Nezapravené, oprýskané nehty, odlupující se lak a tomu podobné eskapády prostě pošlou sebe dokonalejší look k šípku. Tak se nedejte a věnujte se nehtům. Tip: Teď v létě frčí neonové odstíny, svěží mint odstín i hravá manikúra.

 

Zaplujte na jógu

Co takhle najít kýženou rovnováhu, protáhnout si tělo a celkově se zregenerovat? Napadá vás sex? Tím rozhodně nic nezkazíte, my ale tentokrát máme spadeno na jógu. „Já jsem jí propadla na dovolené v Mexiku, díky talentované a naprosto zapálené lektorce, kdy jsme ji ráno předcvičovaly na terase s výhledem na Karibské moře, které opravdu hrálo všemi odstíny modré. Od té doby ji cvičím už druhým rokem a Mexiko si letos v prosinci taky rozhodně nenechám utéct,“ svěřuje se Magda (39).

 

Začněte se mít konečně ráda

Čtete o sebelásce úplně všude a už se vám to tak trochu příčí? Chyba lávky. Není to jenom moderní výkřik do tmy, ale je to cesta k uvědomění si svých kvalit, krásy, inteligence, ale i svých chyb. Nikdy nemůžete být ve všech směrech dokonalá, takhle to totiž na světě nechodí. Co ale být můžete? Za všech okolností výjimečná, a to i za předpokladu, že nějaké nedostatky by se přece jen našly.