Kalhoty, nebo sukně? Zeptejte se hvězd!

Kalhoty, nebo sukně? Zeptejte se hvězd!

To, že hvězdy ovlivňují snad každou etapu života, je nám známo. Už víte, jak hvězdy ovlivňují výběr vašeho partnera, oblíbenou barvu i vaši povahu. Je vám ale známo, že astrologie může ovlivnit také výběr vašeho oblečení? 

Máte sáhnout raději po žluté, nebo černé? Sluší vám vzory, nebo byste se jim měla raději vyhnout? Máte podlehnout módním trendům, nebo raději zůstat věrná starším kousků? Sluší vám sukně, nebo spíš kalhoty? Zeptejte se hvězd!aa

Beran

Beran je silný a energický, což vyřazuje také jeho oblečení. Beran svým stylem vyniká z davu, jeho oblečení je extravagantní, vyzývavé a sexy. Nejvíce jim sluší výrazné vzory a barvy, třeba růžová, tyrkysová nebo oranžová. Typickým kouskem je pro Berana vypasovaná sukně.

Býk

V módě klade Býk důraz na eleganci, ale zároveň je pro něj důležitá pohodlnost a praktičnost. Býk se moc neřídí módními trendy a sází na osvědčen značky. Býk dává přednost přírodním barvám a důležitá je pro něj také kvalita materiálu.

Blíženci

Blíženci jsou velmi vtipní a komunikativní, občas ale umí být trochu náladoví. A to se projevuje i v jejich oblékání. Blíženci příliš neřeší, zda je jejich oblečení sladěné a často jim vůbec nezáleží na tom, co na sobě vlastně mají. Blížencům sluší rovné střihy, kůže a metalické barvy. Spíše než v oblečení se ale Blíženci vyžívají
v botách.

Rak

Rak je citlivý a romantický. Proto se ženy ve znamení Raka oblékají raději elegantněji, než sportovně. Žena Rak dbá na svůj vzhled, nikdy nevyjde ven neupravená či nevhodně oblečená. Nejvíce jim sluší krajka, jemné pastelové barvy a pouzdrové sukně.

Lev

Lev je hrdý a sebevědomý. Rád se prezentuje v luxusních drahých značkách. Sází na elegantní jednoduchost, ale zároveň však musí být středem pozornosti a touží být viděn. Lvům sluší černá v kombinaci s metalickými barvami.

Panna

Panna chce vypadat dobře, ale zároveň se chce cítit pohodlně. Dlouho vybírá svůj outfit, než vybere ten správný. Pannám nejvíce sluší hedvábí či kůže a masivní šperky. Správnou barvou je pak černobílá klasika nebo zvířecí vzory.

Váhy

Váhy v oblékání sází na praktický a čistý styl. Váhy proto sázejí na obyčejné džíny a černá saka. Váhy zároveň touží po uznání a obdivu a chtějí znát názor ostatních na jejich outfit.

Štír

Štír je vášnivý, nekompromisní a odvážný. Ženy ve znamení Štíra se proto rády oblékají svůdně až extravagantně. Štír se nebojí sáhnout po jakémkoliv kousku, na rozdíl od ostatních znamení má totiž odvahu opravdu na vše. Štírovi sluší kožené bundy stejně jako zvířecí potisky nebo roztrhané džíny.

Střelec

Střelec je energický, což v jeho stylu dokazují výrazné a jasné barvy. Často sahají do jiné etnické kultury,
kde čerpají inspiraci pro nové zajímavé modely. Neonová tílka a minisukně je pro ženy Střelce to pravé ořechové.

Kozoroh

Kozoroh je ve svém stylu oblékání konzervativní. Vždy musí být elegantní a stylový. Kozoroh dává přednost kvalitě před kvantitou a proto neváhá za módu zaplatit vysoké částky. Módním výstřelkům se vyhýbá a sází na osvědčenou klasiku. Kozorohům sluší vysoké podpatky. Jejich barvou je černá a smaragdově zelená.

Vodnář

Vodnář je velmi vynalézavý, což dokazuje i v oblékání. Rád se obléká extravagantně, sází na okaté vzory, jasné barvy a nebojí se kombinací. Vodnář má svůj styl, který okolí nechápe, on sám se však cítí v pohodě, což je pro něj to nejdůležitější!

Ryby

Ryby jsou citlivé a rozvážné. Oblékají se pohodlně, ale zároveň stylově. Své outfity umí dokonale sladit.
Také velmi dbají na detaily. Rybám sedí především bílá a odstíny modré. Své outfity pak velmi často přivádí k dokonalosti pomocí výrazných doplňků.

 

Sedí vaše outfity k vašemu znamení? A c si nejraději oblékáte?