Příroda podporuje sex a léčí pohlavní orgány

Příroda podporuje sex a léčí pohlavní orgány


Rozkrojte voňavou jahodu – nepřipomíná vám vagínu? Ta podoba není jen tak náhodná: příroda dala některým rostlinám podobu pohlavních a rozmnožovacích orgánů, kterým zdravotně prospívají, a barvou ještě naznačila, k čemu jsou dobré.

V historii lidstva byla příroda jediným farmaceutickým gigantem a zdraví pocházelo pouze z její „lékárny“. Odjakživa lidem napovídala, co je dobré pro to, aby tělo dobře fungovalo.

Jahoda pro vášeň

Například červená jahoda obsahuje hodně antioxidantů optimalizujících krevní oběh v pohlavních orgánech. Má také velice nízký glykemický index, takže trávicí systém nezahltí nadměrným množstvím energie. Říká se, že jahody také podporují vášeň. Podle odborníků je to dáno vysokým obsahem zinku v semínkách tohoto ovoce.Zinek je nejdůležitější minerál ovlivňující sexuální výkonnost, neboť ovládá množství a sekreci mužského pohlavního hormonu testosteronu, který pomáhá ženám rychleji se vzrušit a dosáhnout orgasmu. Zároveň aktivuje i spermie.

Ovoce pro erekci a potenci

Mužským varlatům se zase podobají fíky: rostou ve dvojicích a jsou plné semen. Ne náhodou zvyšují pohyblivost a počet mužských spermií a pomáhají překonat mužskou sterilitu. Rozloupnutý fík pak připomíná ženský pohlavní orgán a je tradičně označován za sexuální stimulant. Pojídání „otevřených“ fíků před partnerem se považuje za velmi erotický akt. Stromem varlat je nazýváno avokádo – i jeho plody rostou párově. „Falické“ banány prý dají mužům správný a pozitivní kick (anglicky „nakopnutí“) – rychle uvolňují množství přírodního cukru do krevního oběhu a téměř okamžitě zvedají výkonnost a schopnost soustředění. Banány jsou bohaté na draslík a vitaminy B, které jsou nezbytné pro tvorbu sexuálních hormonů. Také okurky, cukety a jiné podobné plody podporují sílu mužských pohlavních orgánů. Petržel obsahuje esenci, jejíž hlavní složkou je apiol, který rozšiřuje cévy a má vliv na stažitelnost svalových vláken, zejména u mužských pohlavních orgánů. Ženšen mužům pomáhá při úpravě impotence tím, že zlepší erekci, poněvadž má schopnost rozšiřovat cévy. Výzkumy také ukázaly, že při jeho užívání stoupla hladina testosteronu a tvorba spermií, tudíž může zlepšit i mužskou neplodnost.

Rozmnožovací orgány

Že citrusy tolik připomínají ňadra? Podporují totiž jejich zdravý vývoj, ale především správnou funkci lymfy. Maliny jsou v erotické literatuře hravě nazývány „ovocnými bradavkami.“ Olivy zase posilují funkci vaječníků – proto tak i vypadají. Konzumace lilků a hrušek přispívá dobré funkci dělohy – všimněte si dobře jejich tvaru. Avokádo se nápadně podobá děložnímu hrdlu. Vědci zjistili, že jeden plod týdně dokáže srovnat hormony a je účinnou prevencí proti rakovině děložního čípku. A ještě jedna zajímavost: než z květu avokáda vyroste zralý plod, trvá to celých devět měsíců. Plod avokáda má pozitivní vliv především na zdravý vývoj lidského embrya.

 

 

 

(tw)