I vaše vagína pláče!

I vaše vagína pláče!

Vagína je kouzelný orgán. Nejen že způsobuje řadu slastných pocitů, ale také se dokáže sama čistit a vytlačit ze sebe plod velikosti melounu. A i přesto děláme věci, které ji deprimují. Které to jsou? Kluci mají penis, holky zase vagínu. Pohlavní orgány mužům i žen


Vagína je kouzelný orgán. Nejen že způsobuje řadu slastných pocitů, ale také se dokáže sama čistit a vytlačit ze sebe plod velikosti melounu. A i přesto děláme věci, které ji deprimují. Které to jsou? aaaaa Kluci mají penis, holky zase vagínu. Pohlavní orgány mužům i ženám přinášejí mnoho potěšení. Aby nám však vagína mohla přinášet slast, je třeba se o ni řádně starat. Co vaší vagíně může uškodit?

Nekoupat, nemydlit!

Dejte si pozor na používání mýdla. Mýdlo samozřejmě ano, ovšem ne na vaši vagínu! Čím méně mýdla budete používat, tím lépe pro ni. Postačí, když si vaše intimní partie budete umývat pouze vodou, vagína má totiž samočisticí funkci. Pozor si dejte obzvlášť, pokud jste milovnicí dlouhých horkých koupelí. Vagíně dělá špatně dlouhé máchání v horké vodě, mnohem hůř jí ale dělají vonné pěny, oleje a soli do koupele. Ty jsou totiž velice agresivní a narušují její mikroflóru a tím vaše genitálie oslabujete!

Špatné sedlo

Muže si osedlat umíte, tak si osedlejte také své kolo! Jezdíte na rotopedu, či klasickém kole a stalo se vám, že vám rozkrok znecitlivěl či vás brněl? Zpravidla se tak děje, když máte sedátko umístěno výš, než řídítka, nebo jedete na sedle bez vypolstrování. Vagína vás brněním upozorňuje, že došlo k zablokování cév, jež prokrvují genitálie. Pokud bude k této blokaci docházet častěji, nebo dokonce pravidelně, může se výrazně zhoršit citlivost vaší vagíny!

Zánětlivý sirup i trikot

Pokud chcete s partnerem vyzkoušet polévání sirupem, čokoládou či šlehačkou, dávejte si pozor, aby se cukr nedostal dovnitř do pochvy. Mohl by změnit pH vaší vaginy a tím narušit její přirozenou ochrannou bariéru, což by mohlo vést až k zánětu. Obdobné je to při nošení sportovního oblečení. Ihned po cvičení si zpocené oblečení sundejte. Ve vaší vagíně je totiž ukryto mnoho potních žláz a bakterie vyvolané potem by mohly narušit přirozené prostředí a způsobit vám zánět.

Vibrátor ano, okurka ne!

Masturbaci dáváme zelenou, pokud vám však nestačí prsty, dejte si dobrý pozor, co si tam strkáte! Vibrátory různých tvarů jsou v pořádku, ideální volbou jsou latexové. Pokud však vibrujícího kamaráda nemáte, ani nemyslete na to, že náhradu najdete v lednici! I když okurek (či cokoliv jiného z potravin) omyjete, do vagíny si je rozhodně nestrkejte! Raději si dejte k večeři okurkový salát.

Kdo maže, ten jede?

Napadlo vás někdy, že byste s partnerem použili olej? Prostě to nejde, tak chcete, aby vám to klouzalo. Klouzat pak sice budete, ovšem olej se naváže na vaginální bakterie a ty vám způsobí pěknou neplechu! Raději neexperimentujte a vsaďte na osvědčený lubrikační gel. Zkrátka stejně jako u masturbace, sahejte jen po tom, co je k sexuálním hrátkám určeno!   Doháníte svou vagínu k pláči i vy, nebo se o ni vzorně staráte, tak jak si zaslouží?