Robert Vano fotí nejradši kluky

Svérázný fotograf žije už několik let s přítelem, ale na veřejnosti ho zásadně neukazuje. Když se Robert Vano objeví na nějakém večírku, partner ho nedoprovází. Proč ho schovává před světem a nechce ukázat ani jeho fotografie? „Můj přítel není z branže. Nemá rád


Svérázný fotograf žije už několik let s přítelem, ale na veřejnosti ho zásadně neukazuje. Když se Robert Vano objeví na nějakém večírku, partner ho nedoprovází.

Robert Vano fotí nejradši kluky

Proč ho schovává před světem a nechce ukázat ani jeho fotografie? „Můj přítel není z branže. Nemá rád popularitu ani večírky," říká Robert Vano a dodává, že fotografie svého přítele považuje za ryze soukromé a nehodlá je nikde vystavovat. „Nejradši fotím kluky,“ přiznává fotograf, jehož skvělé snímky zdobily titulní stránky světových magazínů. A také módu, i když práce s modely a modelkami není podle něj žádný med.

Důchod z Ameriky

„Nejsem tak bohatý, jak byste si mysleli. Nemůžu si moc vybírat, musím pracovat. V životě jsem neměl žádné úvěry ani půjčky. Můj největší majetek je můj foťák," tvrdí světově uznávaný umělec. A s úsměvem přiznává, že se už moc těší na to, jak mu za dobu, kdy žil a pracoval v USA, budou vyplácet z Ameriky důchod. Pak si konečně bude ze zakázek více vybírat. „Když se chci odreagovat, jdu do parku a fotím ptáky. Je to velice uklidňující, jsou nesmírně akční a ani je nemusím tupírovat,“ doplňuje Robert Vano se svým typickým humorem… (KORZO)