Svět očima mužů: Proč se nechtějí vázat?

Svět očima mužů: Proč se nechtějí vázat?

Je vám do breku z toho, že zase slyšíte od dalšího chlápka v pořadí to stejné? Opět se nechce vázat! A tak si říkáte, že zřejmě přišli o rozum, když mluví jako přes kopírák? Hledáte důvody a možné příčiny, ale nic kloudného vám z toho uvažování stejně nevypad


ID-10040366 Je vám do breku z toho, že zase slyšíte od dalšího chlápka v pořadí to stejné? Opět se nechce vázat! A tak si říkáte, že zřejmě přišli o rozum, když mluví jako přes kopírák? Hledáte důvody a možné příčiny, ale nic kloudného vám z toho uvažování stejně nevypadne? Udělaly jsme to za vás a zašly si tuto informaci ověřit k těm nejpovolanějším. A co nám pánové řekli to si rozhodně nenechejte ujít. Tady to máte černé na bílém.

Na začátek však musíme upozornit, že některé odpovědí jsou až moc přímé a otevřené. A klidně se může stát, že přijdete o iluze.

Chci sex a na nic víc tě nepotřebuju

I já si pamatuji doby, kdy jsem potřeboval se sexuálně uvolnit, nechtěl chodit do bordelu, ale přitom jsem nechtěl mít doma nasáčkovanou ženskou. Tak jsem další naivce v pořadí popletl hlavu a jakmile jsem ji měl na udičce, tak jsem si pokaždé vzal jenom to, co jsem sám chtěl a potřeboval – tedy orgasmus. S Karolínou i jinými ženskými mi bylo dobře, ale nedokázal bych si s nimi představit nic víc, než to, co jsem s nimi tak rád provozoval. Pokud vám bude nějaký týpek tlačit do hlavy takové manýry, jako jsem to dělával i já, dejte si bacha, ať za tím nevězí právě tento aspekt,“ rozumuje účetní Petr (35) a nám v redakci je naprosto jasné, že vás jeho tvrzení pořádně namíchne.

Přestupní stanice aneb těsně po rozchodu

ID-10041601„Když mi nasadila Andrea parohy a pak mi dala ještě kopačky, byl jsem z toho opravdu v háji a potají jsem bulel do polštáře, protože já jsem tu babu prostě miloval. Nemohl jsem na ni zapomenout, i když jsem věděl, že mně nic jiného nezbude, a tak jsem se rozhodl vytlouct klín klínem. Pomáhalo to celkem dobře. A právě v tomto stádiu, kdy má chlap plnou hlavu jiné, se prostě nechce vázat žádný. Na druhou stranu je to tak dobře, nebo byste snad chtěla chlapa, který sice spí v posteli s vámi, ale na vašem místě vidí svou bývalou? Asi tak nějak smýšlíme," vysvětluje Michal (40), který ve volném času propadl motorkám a zasvětil jím i svůj profesní život.

Nechci se vázat, protože jsem u máti spokojený!

„Když se ženská u chlapa zaháčkuje znamená to jediné, jednoho dne bude naléhat na společné bydlení a to já prozatím nechci, a ani na to nejsem připravený. A proč taky ?! Bydlím u našich, kde mám navařeno, naklizeno, zkrátka kompletní servis a zároveň moje občasné randění mi pokryje ty zbývající mužské potřeby. Netvrdím, že moje Soňa není tou pravou, ale já jsem spíše líný se postavit na vlastní nohy a sekat latinu,“ přiznává na férovku Roman (29). freedigitalphotos.net