Má milenku? Sledujte ho!

To je nervy drásající situace. Tušíte, že by váš partner mohl mít „bokovku“? Chcete, ale i nechcete mít jistotu, potácíte se v nejistotě a nevíte, jestli máte zaútočit na férovku a zeptat se? Možná se trápíte zbytečně. Nebo také ne: v orientaci vám pomůže náš malý


To je nervy drásající situace. Tušíte, že by váš partner mohl mít „bokovku“? Chcete, ale i nechcete mít jistotu, potácíte se v nejistotě a nevíte, jestli máte zaútočit na férovku a zeptat se? Možná se trápíte zbytečně. Nebo také ne: v orientaci vám pomůže náš malý návod.

Má milenku Sledujte ho

Muži se totiž obecně více prozrazují (ženy jsou dle psychologů rafinovanější a umí více „mlžit.“)

Schovává si mobil?

Jednoznačný důkaz! Pokud si váš partner náhle úzkostlivě hlídá a schovává svůj mobil, je tu reálné riziko, že mu na něj chodí zprávy, které nejsou určeny pro vaše, byť náhodné, oko.

Posilovna, zrcadlo, holení…

To ovšem nemusí být nutně stoprocentní důkaz nevěry. I muži mají nárok na náhlé změny životního stylu. Třeba na toho vašeho jen dolehl přibývající věk, zdravotní problémy nebo se chce vyrovnat některému z kamarádů či kolegů. Častá posilovna, náhlé pravidelné holení a vonění nemusí být rovnou důkaz nevěry.

Náhlý zájem?

Ač to zní paradoxně, nevěra může vašemu vztahu pomoci. Partner je náhle pozornější, často se vylepší i sexuální život. Možná je to pocit viny, který ho nutí napravit vztahy na domácí půdě, ale možná jen přišel na to, že s vámi je mu stejně nejlépe.

Náhlý nezájem?

Apatie, skrytá i „okatá“ agresivita vůči vám nebo vyčítání chyb a rozladění vztahu hádkami? To všechno můžou být jednoznačné signály, že něco není v pořádku. V každém případě buďte ostražitá a neprozraďte, že něco tušíte. Čím déle budete miláčka pozorovat, tím více odhalíte. (text.cz) Foto: www.pixmac.cz