Dovolená u moře je super. Ale co vlasy?

Dovolená u moře je super. Ale co vlasy?

Jak si představujete ideální dovolenou? Se spoustou slunečních paprsků, slaným větrem, koupáním ve vlnách a jemným pískem na pláži? Vaše vlasy by přesně tuhle nabídku odmítly. 
V létě trpí vlasy víc než jindy. Pokud se o ně dobře nepostaráte, budou po dovolené pořádně „vyčerpané“.


Především vybledlé, vysušené, bez lesku a s roztřepenými konečky, někdy dokonce polámané. A zatímco vaše oči a pleť budou zářit zdravím, vlasy mohou působit uvadle až nezdravě. Kdo by o to stál? A tak se radši zaměřte na prevenci. Do kufru přibalte kvalitní vlasovou sluneční kosmetiku. Nestačí jen šampon a balzám, ještě se bude hodit přinejmenším výživná maska a hydratační sprej. Nakupovat můžete v drogeriích nebo přímo v kadeřnických salonech, kde dostanete pro svůj typ vlasů konkrétní rady.

 

Co doporučují kadeřníci

 1. před dovolenou si zajděte na přeliv - dodá vlasům krásnou barvu a lesk, ale hlavně obsahuje pečující složky pro ochranu vlasového vlákna
 2. před koupáním v moři namočte vlasy sladkou vodou, aby tolik neabsorbovaly sůl
 3. po koupání propláchněte vlasy pod sprchou a vymyjte z nich písek, sůl nebo chlór
 4. každý večer dopřejte svým vlasům regenerační nebo hydratační masku, která jim vrátí ztracený lesk
  a vlhkost
 5. po dovolené navštivte svého kadeřníka, který zastřihne suché konečky, posoudí míru poškození
  a doporučí vám vhodné přípravky pro další péči.


  CO DOPORUČUJEME MY?

  SynCare 5 minutová vlasová maska s arganovým olejem a shea máslem byla vytvořena s ohledem na negativní vlivy prostředí a záměrem co nejméně poškozovat vlasy při jejich mytí. Obsahuje kombinaci dvou přírodních látek s dalšími komponenty, které chrání vlasy před negativními vlivy z vnějšku a stejně dobře o ně také pečují, regenerují a vyživují je. Maska vlasy nemastí a nezatěžuje, naopak. Dokáže oddělit vlásek po vlásku a tím zlepší jejich celkový vzhled. Ty pak mezi sebou neelektrizují, působí zdravě
  a účes je vzdušný a plný.
  Používá se po umytí a po 5 minutách se spláchne vodou. Maska je současně účinnou ochranou vlasů před sluncem a znečištěným městským prostředím.

    

  K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech. Cena přípravku je 285 Kč.

  Více na www.syncare.cz.