Proč nemůžete najít toho pravého?

Proč nemůžete najít toho pravého?

Jdete novému vztahu naproti, ale on do vás ne a ne narazit? Proč kamarádky překypují láskou a mají šťastné vztahy, zatímco vy jste stále sama? Proč nemůžete najít toho pravého? Než začnete obviňovat muže, hledejte chyby sama v sobě. Vztah s rodiči, špatné chování k o


Jdete novému vztahu naproti, ale on do vás ne a ne narazit? Proč kamarádky překypují láskou a mají šťastné vztahy, zatímco vy jste stále sama? Proč nemůžete najít toho pravého? Než začnete obviňovat muže, hledejte chyby sama v sobě. Woman Alone Resting On Couch

Vztah s rodiči, špatné chování k opačnému pohlaví, strach. To vše vám znemožňuje najít toho pravého muže. Co tedy děláte špatně?

Negativní vztah k mužům

Asi si říkáte, jak byste mohla mít negativní vztah k mužům, když si aktivně hledáte partnera a toužíte po vztahu?! Možná vás to překvapí, ale vaše mysl může chtít zcela něco jiného! Stejně tak se na tomto faktu můžou podepsat zena sama smutna 461539775rodinné vztahy, zejména vztahy s vaším otcem. Pokud jste měla s otcem v mládí vřelý a pozitivní vztah, najdete si pravého muže dříve. Partnera si totiž sice vybíráme podvědomě, ale ať chceme či nikoliv, vždy sáhneme po tom muži, který se povahou podobá našemu otci. Pokud jste tedy vyrůstala bez otce, není se čemu divit, že právě teď jste sama.

Obavy z lásky

Důvodem vaší samoty může být také fakt, že se prostě bojíte lásky. Prožila jste nepříjemný rozchod, partner vás podváděl, neměla jste na partnera čas kvůli práci. A nyní se jednoduše obáváte, že se historie bude opakovat. Proto si řeknete, že je lepší být sama, než mít znovu zlomené srdce. Zapomeňte na strach, zapracujte na své psychice a sebevědomí, žádná z nás nechce být sama!

Odpuzuji muže

Problém najít si toho pravého může pramenit také z vašeho chování. Příliš mluvíte? Nedbáte o svůj zevnějšek? Zapsala jste se ve vašem okolí jako promiskuitní? Důvodů může být mnoho a vy sama je nemusíte vidět. Zeptejte se svých (mužských) přátel, zda je něčím neodpuzujete a zkuste na svém chování zapracovat.

Příliš silná

Mnoho žen si myslí, že se ženy bojí úspěšných žen. Opak je ale pravdou! Muži mají rádi silné a sebevědomé ženy, které vědí co chtějí. Jen nemají rádi ženy, které se je snaží ovládat a rozkazovat jim!

Příliš slabá

Stejně tak muži nemají rádi slabé ženy, které se bojí cokoliv říci a až příliš se jim podřizují. Zkrátka a dobře, buďte silná, ale nebojte se projevit i slabost. A hlavně si na nic nehrajte, muži to stejně poznají a tím spíše je odradíte!

Až příliš samostatná

Poradím si sama. Tohle zvládnu i bez tebe. Nepotřebuji tě. Zaplatím to. Pokud jste natolik soběstačná, že se o vše postaráte sama, dáváte muži najevo, že ho vlastně nepotřebujete. Muž potřebuje mít pocit, že vás ochraňuje a dokáže se o vás postarat. I přesto, že dokážete vyměnit žárovku, nechejte to na muži a poděkujte mu. Bude vám vděčný!

Až příliš náročná

Madam Vybíravá má kolem sebe mužů více než dost, žádný jí však není dost dobrý. Vztahy jí dlouho nevydrží a při nejmenším rozporu hned bere nohy na ramena. Pokud je to váš případ myslete na to, že kdo moc vybírá, ten nakonec přebere.

Mějte se ráda!

Když nemáte ráda sebe sama, nemůžete čekat, že vás bude mít rád nějaký muž. Samozřejmě, nemůžete být namyšlená dámička se sebevědomím až do nebes, ale trocha zdravého sebevědomí vám neuškodí. Když si budete říkat, že jste ošklivá a tlustá, bude vás tak vnímat i okolí. Usmějte se a pochvalte se, muž to pak bude mít jednodušší.

Choďte mezi lidi

Doma se sklenicí vína a pytlem brambůrků je vám sice fajn, ale toho pravého tam rozhodně nepotkáte! Běžte s kamarádkami do divadla, na koncert, do kavárny nebo na diskotéku. Nemusíte nového muže lovit hned, ale stýkejte se s lidmi a hledejte nové přátele. Potenciálním partnerům pak budete mnohem blíž. Nikdy nevíte, na koho narazíte!

Nevzdávejte to!

Nerezignujte na hledání partnera. Podle výzkumů osmdesát procent mužů má zájem pouze o dvacet procent žen. Musíte se tedy dostat do oné žádané dvacítky. Žádná žena není tak strašná, aby byla sama. Jen je třeba se k problému postavit čelem a přiznat si své chyby. A třeba slevit z nároků na partnera, nikdo přeci není dokonalý!

Našla jste vy toho pravého, nebo stále hledáte?