Okořeňte sex hračkami!

Okořeňte sex hračkami!

Erotické pomůcky vám dopomohou k lepšímu a intenzivnějšímu sexu. Alespoň jednu hračku byste měla vyzkoušet, ať už sama, nebo v páru. Stereotyp ve vztahu nebo chuť experimentovat. To jsou nejčastější důvody, proč lidé sahají po erotických hračkách. Sexuální pomůcky


Erotické pomůcky vám dopomohou k lepšímu a intenzivnějšímu sexu. Alespoň jednu hračku byste měla vyzkoušet, ať už sama, nebo v páru. we-vibe-4-review-base-charger

Stereotyp ve vztahu nebo chuť experimentovat. To jsou nejčastější důvody, proč lidé sahají po erotických hračkách. Sexuální pomůcky do vašeho vztahu mohou vnést novou vášeň a exotiku, stejně tak vám pomohou uspokojit vaše choutky, když zrovna nemáte partnera po ruce. Po jakých pomůckách sáhnout?

Je z čeho vybírat

Na trhu existují sta tisíce erotických pomůcek. Od malých až po obrovské. Od gumových po luxusní. Od vibrátorů až po SM pomůcky. Pokud o nějaké pomůcce uvažujete, je dobré překonat stud a zajít si do sex shopu, kde vám odborníci poradí, jakou pomůcku si pořídit. Troška experimentů vám pak přinese mnoho uspokojení. K dostání jsou pomůcky nejen pro ženy a muže, ale také pro páry. Tipy na hračky jsou uvedeny níže.

Koření, ne nutnost!

Vždy myslete na to, že erotické pomůcky mají být zpestřením a okořeněním vašeho vztahu. Vše záleží na předchozí domluvě, pokud se na použití hraček necítíte, nebojte se to partnerovi říct. Zároveň sex tip 6nezapomínejte na to, že když hračky použijete jednou, nemusíte je použít už pokaždé. Nesmíte si zapomínat užívat a uspokojovat se pouze za pomocí dotyků toho druhého.

PRO NI

Vibrátory a dilda

Vibrátor, či jeho nevibrující alternativa dildo, jsou klasikou, kterou nic nepokazíte. Nejčastěji po nich sahají samy ženy. I v páru si s nimi však můžete užít mnoho zábavy. Některé vibrátory jsou dělaná přímo pro párové hrátky. Rozmanitost tvarů, velikostí, funkcí a barev navíc zaručí, že si vybere každý.

Venušiny kuličky

Dvě kuličky zavěšené na provázku, které se zasunují do pochvy. Kuličky reagují na otřesy a pohyb a tím působí ženám potěšení, vzrušení a dovedou je i k orgasmu. Zároveň díky nim také žena posiluje poševní svaly a zpevňuje pánevní dno. Dražší a luxusnější modely navíc způsobují také efekt Kegelových cviků, kterými bojujete proti inkontinenci.

Erotická sprcha

Ženy se masturbaci často oddávají ve sprše. Mnohdy se také uspokojují proudem vody. V sexshopech jsou k dostání speciální nástavce na sprchu, které vaše potěšení znásobí. Klitoris může žena dráždit pomocí nástavce, jež je zakončen kolíkem s dírkami.

PRO NĚJ

Penisový tuning

Možností, jak zlepšit funkci, je celá řada. V prvé řadě je to kondom, ač se to mnohým z vás může zdát podivné. Ovšem kondomy s tvarováním a vroubkováním můžou zvýšit erotický prožitek. Druhou možností jsou návleky na penis. Jde o silikonový návlek s různými kroužky, vroubky tvary či prodloužením, což zvyšuje rozkoš. Další z možností je vibrační kroužek. Penis je díky němu mnohem tvrdší a muž vydrží při sexu mnohem déle s mnohem tvrdší erekcí. Navíc kroužek dráždí také klitoris. Vibrační kroužky tak zvyšují sexuální prožitek nejen mužům, ale i ženám.

PRO OBA

Erotické hrací kostky

Erotické hrací kostky mají několik variant. Klasický typ je založen na dvou kostkách, kdy na jedné je napsán úkon, který máte provádět, na druhé zase část těla partnera, na kterou se tím máte zaměřit. Jiný druh kostek zase kombinuje sexuální polohy a místnosti, kde tyto polohy máte provozovat. Kačenka pro společnou koupel

Pokud se rádi oddáváte společným koupelím, je tady pro vás vibrační kačenka. K dostání je v různých barvách a velikostech. Dokáže rozdráždit jak ženy, tak i muže.

sex peprny ID-10090798Plácni mě!

Nemluvíme tady o sado-masochistických praktikách (i když proti gustu...). Ale jistě vás alespoň jednou napadlo partnerovi naplácat. A bičíkem nemusíte jen plácat, ale také dráždit či lechtat. K bičíku můžete přidat také pouta nebo šátek na zavázání očí, což dodá pocity očekávání a nejistoty.

Podkovička plná slasti

We vibe je speciální vibrátor, který má tvar podkovy. Je tak stvořen pro dráždění ženina klitorisu, bodu G i mužova penisu zároveň. We vibe je k dostání v mnoha barvách a velikostech a navíc je vodotěsný, takže si s ním užijete spoustu zábavy i při společné koupeli.

Používáte nějaké hračky?