Jaké je to žít s cejchem záletnice, zvlášť když jste byla vy tou, co podváděla?!

Jaké je to žít s cejchem záletnice, zvlášť když jste byla vy tou, co podváděla?!

Na nevěru vždycky musí být dva, abyste tomu třetímu, co o tom nemá ani páru, mohla nasadit parohy. Myslíte si, že nevěrné jsou jenom prolhané mrchy, co se plahočí za penězi, ať to stojí cokoliv? Možná z vašeho názoru vystřízlivíte. Jsem hodná holka, ale nuda udělala sv


Na nevěru vždycky musí být dva, abyste tomu třetímu, co o tom nemá ani páru, mohla nasadit parohy. Myslíte si, že nevěrné jsou jenom prolhané mrchy, co se plahočí za penězi, ať to stojí cokoliv? Možná z vašeho názoru vystřízlivíte.

id-10090907

Jsem hodná holka, ale nuda udělala své

„Vždycky jsem žila obyčejný život obyčejné holky, kterých jsou všude mraky. Ničím jsem nevynikala, nic jsem pořádně neuměla a krásu tu jsem taky dvakrát nepobrala. Pak jsem se zamilovala a svého jediného nápadníka si vzala, i když jsem cítila, že to ten pravý prostě nebude. Ze strachu o to, abych nebyla sama jsem se nahrnula do klidného a nudného manželství, kde je všechno tak čitelné, až je z toho člověku teskno. Potřebovala jsem se nadechnout nového vánku tak moc, až jsem se probudila v posteli muže, pro kterého bych byla schopna čehokoliv. Stýkáme se za účelem sexu, můj muž nic netuší a milenec o mé lásce k němu jakbysmet,“ vysvětluje smutně Lucie (34).

id-100167333

Pořád jsme se škádlili, až jsme si sáhli na orgasmus

„ S Lukášem jsem začala randit na vysoké a od té doby jsme pořád spolu. Vždycky mi ale jeho brácha Martin připadal o něco lepší, ale snažila jsem tu myšlenku pokaždé zaplašit. Lukáše miluju, máme spolu tři děti, ale v posteli mi to o trochu víc klape právě s jeho bráchou. Jako partnera bych ho doma nesnesla, ale jako milence, kamaráda a vrbu v jednom na něj nedám dopustit. Mám prostě skvělého šváru s několika benefity,“ svěřuje se Marta (29) a vypadá to, že si to prostě užívá.

Já se chlapům líbím a oni zase mně

„Mám ty správné ženské tvary a k tomu navíc je mou nejúčinnější zbraní právě můj temperamanet, který mužům nedá spát a tolik je láká. Nemám typicky líbivý ksichtík ani vlasy až po zadek, mám proříznutou pusu, když se směju, tak se hory zelenají a když něco dělám, tak na maximum. Pro mě nevěra znamená jedině to, když podvádíte srdcem, nikoli sexem. Za Pavla jsem vdaná už pátým rokem a protože ví, jaká jsem divočina, tak mi občasné erotické či flirtovací výstřelky toleruje. Má totiž jasně v tom, že se mu navrátím a že beze mě by se nikdy tolik nenasmál,“ uvádí na pravou míru Kateřina (36). freedigitalphotos.net