Mužský pohled na téma: Ideální ženská

Mužský pohled na téma: Ideální ženská

Jste úplně na větvi z toho, když jdete po ulici a on div nevzdechá nahlas po té sexy dvouhonohé šelmě, která by měla mít na prsa i kulatý zadeček něco jako zbrojní pas? A pak vám den na to tvrdí, že vy jste tou nejkrásnější široko daleko, jakoby si to snad ověřil přes kouzelné zrcadlo, které štípl Sněhurčině maceše? Hlavou vám víří myšlenky, zda se náhodou nespokojil s vámi jenom z toho důvodu, že žádnou, lepší  na svoji bídnou výplatu neulovil?id-10033140

Echt pořádná samice je jedna věc, ale postavte ji doma k plotně a máte jasno

„Neříkám, že se na krásnou ženskou rád nepodívám, to víte, že jo. Jenomže zatím se nevyvrátilo tvrzení, které je sakra pravdivé a vštěpoval mi ho do hlavy už můj děda, a to byl panečku milovník. Tuhle si jednou ke mně přisedl a říkal. Krásná baba je jako skvělej chlast, líbí se ti to, co s tebou dokáže a jak báječně se cítíš, ale ráno, když poznáš, že neuvaří, nedá se s ní o ničem kloudném bavit, tak z toho průseru střízlivíš za dobrých okolností jenom chvíli, nebo v tom horším případě i celý život,“ vysvětluje lišácky Pavel (40).

 

Do postele krásku a pro život ženskou do nepohody

„Je super mít po svém boku super kost, co vám budou všichni konkurenti závidět a našlapovat kolem ní s jasným cílem vám ji přebrat. A jako obyčejnský chlap, co nemá na kontě miliony, ale spíš vymeteno, vím, že se mnou by stejně taková nebyla. Takže jenom pro sex klidně blond prsatici, ale pro partnerství zase průměrnou ženu s rozumem a srdcem na dlani,“ rozumuje Karel (36).

 

Já jsem zatížený na vzhled

„Na první pohled jsem se zamiloval do Mariky, která by se z fleku mohla prohánět po mole, ale namísto toho pilně studovala veterinu. Raději jsem ji rychle sbalil a vzal si ji za ženu. S nehezkou, byť příjemnou ženou bych nedokázal žít. Doma mám nejenom krásnou manželku, ale především skvělou matku od dvou rozpustilých dětí. Jen je škoda, že je u nás legální mít jenom jednu ženu,“ svěřuje se Radim (42), který má ženy rád, ale zatím je té své údajně věrný.

 

Krása je v očích toho, kdo se dívá: A já se dívám často!

„Někoho dostane oplácaná zrzka, jiného plochá dráha, co vypadá jako panenka. Já sám jsem zastánce varianty číslo dvě. Takovou když vidím, tak mám co dělat, abych si nevykoukal oči,“ směje se Petr (28).